Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nők, ha nem létezne gyerektart...

Nők, ha nem létezne gyerektartás válás esetén, akkor is otthagynátok a párotokat? Vagy megpróbálnátok helyrehozni a dolgokat?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
99%
Mert abból a 30 ezerből, amit megítélnek olyan sokfelé lehet ugrálni, mi?
2020. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Helyre hozni mit?


Szerintem a nök nem a gyerektartás miatt válnak el, hanem azért mert már nem bírnak a másikkal együtt élni.

ìgy is szerintem Mo-n iszonyat sok házasságban maradnak a felek együtt és mindegyik éli életét, sokszor egymás gyalázásával, mert ugye egyik félnek sem lenne annyi, hogy külön tudjon élni. Ilyen kapcsolatot kb 3 ismerek. A nö nem mer válni, inkább szenved iszonyatosan, de nem lenne hova mennie a gyerekkel, vagy megélni nem tudna a 2 gyerekkel. De olyan is van, hogy a férfinak már régóta szeretöje van, mert ha elválna akkor egyedül egy lakást nem tudna fenttartani.


Èn habár gyerek nélkül váltam még el, de ott már nem volt mit helyre hozni. Akkor sem maradtam volna az exemmel, ha egyedül maradok. A válás nem ilyen egyszerü, hogy fogom amgam és válni akarok. Nekem iszonyat nehéz idöszak volt pedig én akartam a külön élést válást. De annyira boldogtalan voltam, hogy inkább felvállatam a vállással járo iszonyat stresset.

2020. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Létezik, de így is az az első, hogy a házasságom rendben legyen.
2020. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Marhára nem azon múlik.
2020. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem lenne gyerektartás, és még ennél is kiszolgáltatottabb helyzetben lennének az egyedülálló nők, akkor biztos, hogy kevesebben mernének kilépni a pokollá váló házasságukból, de szerintem nem ez a cél.
2020. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Na most ez az állítás ott bukik el, hogy a válások jókora része pont azért történik, mert az ominózus "pár" hagyta ott a családját.
2020. jan. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki a legjobban, ha sikerült volna rendbehozni a házasságunkat, de mivel sajnos ez nem jött össze, nem maradt más, mint hogy külön folytatjuk. Jó gyerektartást kapok, szó se róla, de ha csak az anyagi részét nézem, hát akkor is sokkal jobb volt négyen két fizetésből élni, mint hárman egy fizetésből és gyerektartásból.
2020. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt meg is lehet fordítani. Férfiak, ha még több gyerektartást kéne fizetnetek, megpróbálnátok helyrehozni a dolgokat?


Mielőtt valaki nekem esik, nem azt mondom hogy ez egy jobb kérdés. Arra próbálok rávilágítani hogy mindkettő egyformán ostobaság. Nem csak a nő és nem is csak a férfi felelős a kapcsolat helyrehozásáért, hanem ketten együtt. Ha a másik nem akarja, te pöröghetsz a fejed tetején, akkor se fogod rendbehozni a kapcsolatodat. Az pedig nem tudom pontosan kinek lenne jó ha anyagi okokból még több pár élne boldogtalan, egészségtelen, helyrehozhatatlan kapcsolatokban amikből nem tud kilépni.

2020. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Csak nem Vivien kapcsán merült fel a kérdés?
2020. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!