Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy lányt hány éves koráig...

Egy lányt hány éves koráig érdeklik a játékok, és igénylik, hogy a szülők is játszanak velük? Kb milyen idős korban jön el a változás? És pl a szégyenlősség? Apa előtt nem meztelenkedtek, stb.

Figyelt kérdés

2020. jan. 25. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

hát ez szerintem emberfuggo is. Nálam pl. minden jóval késobb alakult mint az átlagnál. En most leszek 30, es 12,5 evesen még babáztam, karacsonyra is Ken-t kértem a fa alá. 13 voltam, amikor aztan a gyerekjátékokat felvittuk a padlásra. Akkor már nem érdekelt. A konyvek, társasjátékok maradtak. Tinédzserként foleg kártyázni szerettunk a noveremmel meg anyukámmal.

Szégyenloseg - nem emlékszem mikor kezdett zavarni, ha a szuleim bejottek a furdoszobába. De szerintem ha a lányoknak el kezd noni a melle, szorosodni a nemi szervuk, akkor már nem szeretnék, ha rájuk nyitnak, foleg nem apuka.

Másik - engem 17 eves koromig nem zavart, hogy beleultem anyukám olébe, persze csak otthon. Kb. addig sokszor volt ugy is, hogy egyutt aludtunk a franciaágyban, ha apu nem volt otthon. Bár van kolléganom, aki még most is szeret az anyukájával aludni, ha kettesben vannak, pedig már férjnél van.

De én ezek után a pasizásban si elcsúsztam az idoben - 22 evesen randiztam eloszor es 23 voltam, mikor elkezdtem járni valakivel.

2020. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lányom kB. 9 volt mikor kezdődött a szégyenlőség és kezdte elhagyni a játékokat. Maradt a rajzolás, kreatívkodas, számítőgep.
2020. jan. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!