Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen közös programok vannak...

Milyen közös programok vannak a kicsivel ami felnöttnek is ugyanolyan jo mint a gyereknek?

Figyelt kérdés

Szoval pl a jatszoter ugye ahol homokozni kell meg csuszdazni a felnöttnek nem ugyanaz különben lennének felnötteknek is jatszoterek ha a felnöttek imàdnànank munka utan csuszdazni meg homokozni jarni.


Szoval olyan programlehetösegeket keresek ami a felnöttnek nem csak arrol szol hogy az ad örömet hogy a gyermek boldog, hogy örömet okozhat, hanem felnött iq nak, felnött embernek is olyan izgalmas dolog vmi amit meg lehet osztani egy ovissal ill be lehet vonni ovist is mert neki is tetszik


2020. jan. 30. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Állatkert, mozi, bábszínház, színház, Miniversum, kiállítások, ilyesmi.
2020. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sport események (kosár/ foci meccs), repülő show, mozi, kézműves foglalkozások, táncház.
2020. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csodák Palotáját én nagyon élveztem.
2020. jan. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Ovis korban én nem találtam ilyet.

Vagy a gyerek szórakozott, vagy én, a kettő együtt nem igazán. Mert nekem az nem buli, hogy vigyem a málhát, amibe a sok cuccot kellett pakolni, akárhova is mentünk.

Így úgy fogtam fel, hogy ha a gyerek akar szórakozni, akkor én nem számítok. Ha én, akkor meg rábíztam valakire a gyereket.

Kisiskolás kor hozta meg a közös szórakozás lehetőségét, imádunk pl. moziba járni, vagy túrázni, vagy finomakat enni, igazi ínyenc a kisfiam, mint én :D

2020. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Orczy parkban játszó. Kaland park. Meg a Hajógyári szigeten az óriás csúszda.
2020. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Víz!


Kb az egyetlen.. Pluszban szerencsén alapuló társasok(ki nevet a végén), trambulin, gokart/dodzsem, rajzolás/kreatívkodás, színezés, gyurmázás, memória ha nagyobbacska, és a torna/jóga, falmászás, amiben egyformán jók lehetünk..

2020. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én imàdok ugràlni, ezért az egyik kedvencem a játszóházakban az ugrálóvár, hatalmasakat szoktunk borulni a gyerekekkel. Van trambulinpark is, az isteni!
2020. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vasuttörtėneti park,ållatkert,muzeumok ,kiråndulåsok jånoshegy gellėrt hegy ,stb
2020. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!