Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mennyire használjátok ezt...

Ti mennyire használjátok ezt a "házalóügynökös" otthoni patikát a gyerekeknél?

Figyelt kérdés

Kiírtam ki egy babás csoportba, hogy homeós köhögéscsillapítót keresek a gyereknek, erre rámírt vagy 15 anyuka akik tudjátok ilyen avon, meg oriflame szerűséggel dolgoznak, csak vitaminokat, meg természetes gyógyszereket árulnak.


Megmondtam nekik, hogy én nem hiszek az ilyen házalós gyógyszerekben, jobban szeretem patikában megvenni őket, és főleg nem a gyereknél kísérleteznék ilyenekkel.


Erre elhordtak mindenféle hülye bigottnak, akit beszippantott a gyógyszeripar, akiknek nem is az a céljuk, hogy meggyógyítsanak, csak a pénz érdekli őket.


Oké, ebben van valami, de most ezeknek a házalós ügynököknek nem a pénz a lényeg? Hát dehogynem.


Nem a gyereken fogok kísérletezni ilyenekkel, inkább megbízhatóbb helyről szeretném be a gyógyszert ha már gyógyszer kell.


2020. febr. 3. 06:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%

Avon

Oriflame ilyenekkel nem foglalkozik..


De pl a az FLP ( Forever Living) termékeit használom magunknak és a gyerekeknek is.

2020. febr. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Tökmindegy hol veszed, a homeopátia a gyógyszertárban is kamu meg az avonos anyukáknál is.
2020. febr. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Milyen gyógyszerről beszélsz amúgy?

A homeopátiás termékek nem minősülnek gyogyszernek.

Vegyél normális gyógyszert, vagy ha nem akarsz ilyen piti ugyre gyógyszert adni neki, akkor ne vegyél semmit. A homeopátiás szerek semmit nem érnek, penzkidobas. Nincs bennük hatóanyag!!

2020. febr. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
3# vagyok, egyébként felháborító, hogy gyogyszertarban árulják ezeket.
2020. febr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Homeós cuccokat leginkább a gyógynövényes gyógyszerekre értem. Pl nekünk a hányáscsillapításra tökre bevált a gyógynövényes szirup, de azt is gyógyszertárban vettem. Van ami működik van ami nem.
2020. febr. 3. 07:04
 6/23 A kérdező kommentje:
A méz is pl egy homeós szernek számít, meg a hagymatea, stb, és be is válnak, egy enyhe náthánál, csak most torokgyulladás van. Amire szedünk természetesen rendes gyógyszert (antibiotikum, gyulladás csökkentő), de annyira köhög éjszaka, hogy nem tud aludni. Viszont nem terhelném a szervezetét még több hatóanyagos gyógyszerrel, ha van működő homeó köhögéscsillapító, amitől tudna egy kicsit este aludni. Nekünk a stodal is be szokott válni, de azt nappalra adom neki, mert az inkább nyákoldó, köhögtető, amit nem éjszakára kéne neki adni. Szóval olyasmit keresek, mint a stodal, csak köhögéscsillapításra.
2020. febr. 3. 07:19
 7/23 anonim ***** válasza:
44%

3!


A gyerekem állandóan meg volt fázva. Elkezdtük az Oscillococcinumot hasznalni - azota nem beteg. Én rosszul voltam minden autó, vonat, busz úton- amióta homes szert használok, azóta nem.

Van akinek használ, van akinek nem. A placebo jelenség se véletlen.

2020. febr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Drosetux szirup, kerdezo.
2020. febr. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
A hagymatea, méz nem homeo! Gyógynövényes dolgoknak köze nincs a homeopátiához én nem tudom, hogy lehet ennyi mindent keverni...
2020. febr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Pedig a gyógyszetáros is a homeo szót használja az összes gyógyszerre ami természetes és nincs benne hatóanyag.
2020. febr. 3. 07:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!