Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen meséket szokott nézni...

Milyen meséket szokott nézni másfél év körüli gyereketek? Melyik való nekik?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem tesz jót. Nem tévézik sokat. Általában csak az étkezések alkalmával meg este fürdés után kicsit. Viszont a tévében a Jimjam csatorna megy ami a legkisebbeknek való. Van egy két jó mese mint a Bogyó és Babóca de vannak szerintem nem neki valók is. Ezért inkább nem tv-t szeretnék vele nézetni hanem rakok be neki valamilyen mesét. De melyikek ennek a korosztálynak valók?
2020. febr. 5. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
A lányom a Peppa malacot, Bing meséket, Caillou-t szokta nézni néha a youtube-on, de nem igazán érdekli még.
2020. febr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Youtuben rengeteg mese van fent.
2020. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Masfel evesnek a duck tv. Pont azert mert lassu, vontatott.. Étkezés alatt meg semmi.. Mert rosszabb mintha filmet nézne. Rossz szokas alakul ki. Nagyon.
2020. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Semmilyen mesét nem néz még. Ha mese, akkor olvasok neki vagy énekelünk, mondókázunk. Mi se nézünk tévét, így ő sem. Majd 2-3 éves kor között nézhet már pl bogyó és babócát, kisvakondot. De étkezés közben akkor sem. Olyankor az evésre figyelünk
2020. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Másfél éves korban inkább csak gyerek zenék mentek, mint pl kerekmese, meg heykids.

De lassan már jöttek a mesék utána mert 2 éves szülinapi buliján nagy Sam a tűzoltó mánia volt, úgyhogy előtte 1-2 hónappal kezdett el mesét nézni, őt tehát a Sam a tűzoltó varázsolta el.

De van a Jess a cica is nagyon aranyos, Jarmies, Fisher price rövid mesék, Bing nyuszi részei, ezekben semmi félelmetes nincsen.

Tv-nk nekünk sincs ,ezek youtubeon mind fent vannak.

2020. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Bing nyuszi, caillou, eperke és barátai, Bori barátnőm (ez a 2 inkább már 2 éveseknek való), kerekmese, bogyó és babóca, peppa malac.
2020. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Peppa, caillou, bori.
2020. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Nem néz

Tv előfizetésünk sincs


Talán 1-2 alkalommal látott volna.. de pont 1 perc után nem is érdekelte ( szerencsére)


Evés közben soha semmi nem megy.. max háttérzene.

Ez még a mi időnkben is tilos volt, pedig tv néző generáció voltunk.

2020. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Én a Maszat meséket ajánlom, ha mindenképp akarsz valamit nézetni vele. A könyvet mutatják tulajdonképpen és alatta olvassák a szöveget. De úgy tudom, másfél éves kor az tényleg a minimum kor, ami alatt egyáltalán nem lenne szabad, az idegrendszer fejlődése miatt. És tudom, nem kérdezted, de evés közben és fürdés után pont nem kéne.
2020. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Kerekmeséket, gyerekdalokat, Bogyó és Babócát néz.
2020. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!