Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS,5 éves belenézett a...

SOS,5 éves belenézett a horroromba, amíg főztem?!

Figyelt kérdés

Nem horror, csak van benne pár durvább rész, nem egy trónokharca.. szóval sikerült pont az a 3 másodpercet látnia, mikor letèpik egy nyuszi fejét.


Hogy segítsek neki feldolgozni? Mutattam neki cgi készítést, meg élethű maszkot, meg szerepet jàtszó színészeket..


Olyan mérges vagyok, ott ült az egyik percben az asztalnál, közben nálam ment a film(40 perc semmi és 1 perc durvább dolog), erre nem pont akkor ment be? fél pillanat volt az egész.


Most mutatom neki a film többi felét(csak beszélgetés), hátha rájön, hogy nem kell tartani filmektől, magyarázom benne a repülő embert, leállítom és megmutatom youtube videón a repülés trükkét..


Kimondattam vele párszor mi történt, hogy ne legyen elfojtva... Mit tudok tenni még?


2020. febr. 5. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Hány éves?

Lehet pont ezzel ártottál önhibádon kívül hogy ennyire túlreagáltad,nagy feneket kerítettél a dolognak.

Legközelebb hasonló dolognál kapcsold ki egyszerűen hogy kisfiam/lányom ez felnőtt film, és menjen minden a normális kerékvágásba, majd ha látod hogy szorongana miatta akkor leülni vele megbeszélni amit látott.

De hogy egész nap ezen rúgóztok mintha élőben látott volna egy kivégzést kicsit sok nekem, főleg ha nem is retteg a gyerek.

2020. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Jah,látom 5 éves, akkor pláne.
2020. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sírva visszaszaladt a konyhába, belőle nem tudtam kiszedni mi történt, csak hogy ijesztőt látott, gyorsan visszatekertem hogy tudjam mi az.
2020. febr. 5. 13:00
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nem igazi. Egy bábut látott, amiben piros folyadék/művét volt.
2020. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
művér
2020. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy csak rajzolva van.
2020. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik sorozat?
2020. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

Amit tehetsz kikapcsolod a TV-t. Ne nézz TV-t miközben a gyereked ott van mellette és még fözöl is. Gondolom nem akarod a lakást felgyújtani.

Ha még is Tv-t akarsz nézni mikor ott van akkor csak is olyat ami neki való. Majd ha nem nézel Tv-t akkor kapcsold ki. Minek is megy ha te nem vagy ott?

Ha foglalkozol a gyerekkel, és nem egésznap TV-t nézel akkor talán a gyerekednek sem lesz semmi baja.

2020. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor elmondtam neki, hogy ez csak film, nem igazi, és az az embet nem halt meg, csak eljátszotta. Elmagyaraztam neki, hogy amit a téveben esetleg lat filmet, verzest, vqgy bármi csunyát, azt csqk eljatszották, mint ők a színdarabot az oviban, csak eg felnőtteknek szól.

Tuldramatizalod amugy. Legkozelwbb annyit tehetsz, hogy olyat nezel, ami nem olyan, ha belenez akkor megijed.

2020. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
5 evesen tudina kell ez film nem valosag.
2020. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!