Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet ilyenkor tenni?

A 24 kisfarkas kérdése:

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Iker házban lakunk,a szomszédban van egy 2 éves és egy 8 hónapos gyerek.. Egy tégla fal választ el minket.

Én 3 műszakban dolgozom, és jólesne a pihenés de..

Már hetek óta megy az hogy a kutyájuk (4van) itt trappol az ablakom mellett a kerítésnél a területükön belül, és ugat meg vonyít, vagy a kis gyerek ordítva bőg óra hosszákat, legyen éjjel vagy nappal, és én nem tudok aludni. Nem csak éjszaka nappal sem!

Neadj isten hangosan ordít már a gyerek, azt hallom hogy bejön az anyja és rá ordít hogy fejezd már be, meg kis köcsög, kuss már, stb. Így kell gyereket nevelni? Aztán Facebookon persze minden nap új kép, a gyerekekkel és oda írja boldogságaim, öröm hogy anya vagyok, meg jaj de szeretlek titeket.. Közben meg élőben a kis köcsög meg a Takarodj már innen te idióta szöveg megy a nagyobbik gyereknek mondva pl.


Ilyenkor mit lehet tenni?

Ha szólsz, akkor a csávója osztja le a fejed mert volt hogy buliztak kB 23ora után és szóltunk másnap hogy én dolgozni mentem reggel és elég rossz volt kialvatlanul, erre azt mondta hogy kerítésén belül azt csinál amit akar..

Na de este csendhaboritas is van arra nem gondolt?!

Na ezt hagytuk annyiban, de most már kB hetek óta alszok éjjel 2-3utan ha tudok aztán délelőtt ahogy sikerül,tőlük..

Nyáron már volt eset az autómban aludtam éjszakás műszak után mert bent nem lehetett a gyerek ordítása miatt aludni, hisztis üvölt és az anyja is ordít vele...

Kérlek segítsetek, mit tudok ilyenkor tenni?



2020. febr. 25. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Hívd ki rájuk a rendőrséget ha csendháborítanak, a nő veszekedését a kölkökkel meg vedd fel és lejátszhatod neki hátha elszégyelli magát. Ha nem, akkor mehet kommentben a fb-ra. Egyébként ez amit írtam nem feltétlen oldja meg a helyzetet, sőt lehet csak rosszabbítja, de ezzel vagy együttélsz vagy elköltözöl. Megértelek egyébként, legszívesebben elbújnék a világ elől egy tanyára.
2020. febr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Hangszigetelés, fülvédő, költözés. A hangoskodó prosztókat megváltoztatni nem lehet, csendháborítás miatt feljelentgetéssel kb. ugyanannyit érsz el, mint azzal, ha átmész szólni.
2020. febr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Füldugó
2020. febr. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Ird minden posztja ala h ez max 1 percih van igy egyebkent allandoan ordit valamelyik gyerek.
2020. febr. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

4, fél percig használna. Ennyi idő letiltani valakit. ;)


Költözni. A kisgyerekek jó nevelés mellett is hangosak, de itt nem velük van a gond, hanem a debil szüleikkel. Ők mindig az agyadra fognak menni. Én, hangos kisgyerekesként se bírnám az ilyen szomszédot. (A kisgyerekek jó neveléssel idővel "kinövik" és megtanulnak normálisan együtt élni. A bunkó szülők már nem tanulnak és gyerekek is "neveletlen" felnőttek lesznek)

2020. febr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

A fejezd már be nálam is megy, mikor kivagyok, de nem sértegetem a gyereket. Olyanok, hogy az istenit, mit csináltál, maradj már csendben, azonnal hagyd abba, ilyet nem csinálhatsz, befelé a szobádba, nyisd ki a szád és kezdd el enni, mi a csudát csinálsz már megint, azt mondtam maradj ott/vedd fel, próbálkozni kell, ezeket szoktak kiabálni, ha kiakaszt.


2 kisgyereke van, semmit sem tudsz arról, hogy milyenek(lehet problémás a nagyobb), az enyém mindenért üvöltött, hisztizett, akkor még nem tudtam, miért nem olyan, mint mások.


Ha hétvégente dolgozol, (mert nekem az jön le, hogy nem hétköznap buliztak) akkor sem szólhatsz be.. Csendháborításra kertesháznál nem tudom, milyen szabályok vonatoznak, de ha van közös fal, olyat is hallasz, amit a többi szomszéd nem, tehát az nem zavaróan hangos.


Tájékozódj, szigeteld a házat, használ füldugót, fejhallgatót.


Kutyát tartani szabad, kertvárosban meg pláne normális.


Szerintem ezek hétköznapi gondok felfújva, egy minimálisan megy túl a kis köcsöggel az anyuka, de még ezerszer jobb, mint a rák egye ki, meg a hogy halnál meg vagy esetleg a rácsapós, de csendes szülők..


Anyuka csak bunkó, de lehetne rosszindulatú, trágár, erőszakos is.


Eddig egy bulit írtál, a “volt, hogy” azt feltételezi, hogy egyszer fordult elő, gondolom nem sokszor buliznak. Ha gyereksírásra, kutyaugatásra hivatkozva akarsz csendháborításért feljelenteni másokat, ki fognak nevetni.


Buliért és felnőtt kiabálásért lehet.

2020. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!