Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiú szobájába parketta...

Kisfiú szobájába parketta vagy padlószőnyeg a jobb?

Figyelt kérdés
Az emeletünkön minden szobában padlószőnyeg van és most a kisfiam szobájában is szeretnénk kicserélni a régit (most még csak 6 hónapos és még azelőtt csináltattuk, mielőtt tudtuk volna, hogy fiú lesz vagy kislány) Már kezd kúszni és a régi szőnyeg túl érdes a bőrének, a diegoban kinéztem egy szép kiwi színűt, de lehet, hogy inkább parkettát kellene leraknunk?
2010. júl. 24. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem padloszonyegem van olyan amin utak,hazak keresztezodesek vannak,azon nagyon jol eljatszik ha nagyobb lessz akkor is es venis szonyegtisztitoval ki lehet szepen pucolni,es porszivozas sem nagy ugy.
2010. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A parketta sztem jobb,kevésbé kényes a foltokra,és nem okoz allergiát a kitisztíthatatlan poratka.Tehetsz rá esetleg szőnyeget,azt könnyebb tisztítani mint a padlószőnyeget.
2010. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek megvan a maga hátránya, hiszen a parkettán könnyebb elcsúszni, elesni, a szőnyegben meg milliónyi atka van, ami allergiát okozhat, de ennek ellenére én a padlószőnyeget javaslom.
2010. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem aggódnék az allergia miatt, viszont láttam a saját gyerekemen, mennyivel rosszabb volt neki, amíg nem volt padlószőnyeg a szobájában. A parketta kemény, sokkal hidegebb is, ha leterítettem egy plédet, azon elcsúszott, nagyokat esett szegény. Amióta padlőszőnyeg van, semmi gond. És én sem izgulok még télen sem, hogy felfázik.
2010. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En a parkettat ajanlom, arra pedig habtapit. Nekünk igy volt.Azert emellett döntöttem, mert sokkal egyszerübb tisztitani, mint a padloszönyeget. Sajnos nem mindig lett volna ra idöm, hogy annyira kipucoljam amennyire szeretnem, igy meg sitty sutty felmosom es kesz.

Sokan irjatok, hogy elcsuszott a gyerek a parkettan. Hogyan? A kisfiam mindig tapados zokniban vagy cipöben volt es egyszer sem esett el. Az teny hogy a takaro csuszik a parkettan, de helyette ott a haptpi az nem csuszik.

2010. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekunk parketta van, es nagyon jol bevalt, a "jatszoszonyege" pedig egy 1.5x1.5 méteres sportszonyeg volt (erosebb es jobb mint a habtapi, nagyobb is volt,es olcsobb is, és most, hogy mar vigan jar, meg mindig tudjuk hasznalni - igaz, mostmár búvóhely tetőnek :))


mondjuk szerintem ez egyene valogatja, a parkettat nekem konnyebb tisztan tartani, meg nemtudom..mi is nemsoka koltozunk, nekunk eszunkbe se jutott a padloszonyeg :)


tenyleg szerintem ahogy nektek tetszik, nem oszt nem szoroz. olyan mint az elol vagy felultoltos mosogep-ki erre, ki arra eskuszik, mindketto ugyanugy funkcional :)

2010. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! A por a parkettában nem ül meg, nem is lesz olyan poros a szoba, viszont a szőnyegben megül. Nekünk ezért is van laminált parketta.
2010. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk parafa padló van, és imádom!!!! Hihetelenül jó! Kisfiam is nemrég kezdett mászni, jól megtapad rajta a tenyere, nem allergizál, meleg, puha hatású (persze a padlószőnyegnél kevésbé, de a parkettánál melegebb, puhább), ha elesik, nem üti meg különösebben magát, nagyon egyszerű takarítani.


Nekünk a legolcsóbb típus van, az aprószemcsés. Ez árban ott mozog, mint egy parketta.

2010. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk laminált lap van és azon az autós padlószőnyeg.A diegóba vettük,lehet kapni méretre is,beszegve.Nekünk úgy volt hogy az egész szobába padlószőnyeg lesz,de amikor megláttam beszegve,készen egyből megvettük.Így nem az egész szobába van csak középen,amin játszik.Ha gondolod küldök képet privibe.
2010. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!