Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves kisfiúnak ajándékötlet?

1 éves kisfiúnak ajándékötlet?

Figyelt kérdés

Egy kedves ismerősöm kisfia most volt 1 éves februárban, hamarosan találkozni fogok velük és szeretnék ajándékot vinni.


Tudom, hogy még kicsi és nem igazán fogja fel, valami olyan kellene, amit később is tudna használni.


Anyuka persze nem mond semmit, hisz "nem kell semmi" :)


Nincsenek a környezetemben kisgyerekek, semmi tapasztalatom.

Porfogó plüsst, kacatokat nem szeretnék venni, illetve ruhát sem (az tudom, hogy sok van nekik és kapnak is).


Anyukák! Ti mit vettetek a kisgyereketek első születésnapjára, vagy mit kapott rokonoktól?


2020. febr. 29. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi bébitaxit vettünk lányunk első születésnapjára. De kapott még könyvet, labdát, ruhákat is.
2020. febr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Építőkocka! Akár már fából egy szép készlet, vagy gumiból, kartonból is jó.

Formabedobó játék.

Fakopáncs boltot próbáld ki: fa helikopter, zsinóron húzható állat v jármű.

Kisgyerekeknek való autó (tehát nem matchbox).

Könyvek közül: Scolartól vannak piciknek pl járműves vagy testrészes.

Vagy első zsírkréta (van babáknak való).

Vagy fürdőjáték pl ami öntögetòs vagy kádra tapasztható (ne vegyél kilyukasztott gumiállatosat, megrohad belül).

Törülköző a kisfiú nevével.

2020. febr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy 1 éves már jól felfog sok mindent, én 13 hónapos lányom itatja a plüssmajmot, szereti az ölbejátekokat, kezd épiteni, dobja a lasztit. Ők màr játszanak!
2020. febr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém olyan zsírkrétakészletet kapott, amivel a kád oldalára lehet rajzolni. Imádta.
2020. febr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Reni 28 ***** válasza:
Mi zenélős vtech koptert kaptunk, nagyon szereti
2020. febr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fejlesztőt nézz, golyóvezető, építőkocka, esetleg valami értelmes verseket is éneklő játékot. A kisebbem bölcs baglyot kapott tőlünk, azóta is imádja.
2020. febr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisautók,kisbabuk,építő kocka,de a legjobb szerintem a bébitaxi
2020. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!