Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az teljesen elfogadható, hogy...

Az teljesen elfogadható, hogy egy 12 éves lány lefekvés után hívja a szülőt, hogy altassa el és simogassa?

Figyelt kérdés

2020. febr. 29. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem
2020. febr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Beteges.A szülő se normális, ha hagyja...
2020. febr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Atmeneti vagy folyamatos, ez nem mindegy, ha trauma erte, lehet hogy ez segit foldolgozni. A simogatas meg lehet tok artatlan is.
2020. febr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg teljesen természetes, hogy egy 12 éves kislányt megnyugtat, ha apukája, vagy anyukája cirógatja és úgy alszik el. Én ennyi idősen sokszor féltem, mert a tesómmal horrorfilmeket néztünk titokban és este nagyon beparáztam egyedül. Aki ebben is csak a rosszat sejti, nagyon beteg elme.
2020. febr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nem férne bele. De az altatást mindig is utáltam, szanaszét untam a fejemet, szóval az enyémek másfél éves koruk körül már simán elaludtak egyedül jóéjtpuszi után.
2020. febr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Az, hogy a szülő bemegy, ad neki egy jóéjt puszit, megsimogatja, oké. Ha konkrétan elalvásig kell simogatni, mint egy csecsemőt, nem oké. Főleg, ha rendszeresen.
2020. febr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Fura. Igaz nalunk az volt a szokás, hogy anyukam olvasott lefekvés előtt. Már nem meséket, hanem regényeket. Egy-egy fejezetet. Persze en is tudtam olvasni, de ez volt a mi esti programunk és megmaradt. Szoval ha valahol pont a cirogatas volt az esti rituale... el tudom képzelni, hogy megmaradjon. Bár picit fura.
2020. febr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Nekem 8 éves a nagy fiam, de a mai napig igényli hogy simogassuk a hátat pár percig mielőtt elalszik. Sokszor fél, mondja is egyébként, és ez megnyugtatja. Néha fellázadunk az apjával, és akkor nincs simi, előbb utóbb úgy is szépen elalszik. Szerintem beszelgessetek el a kislánnyal, hátha kiderul mi az oka annak, hogy még igényli. 12 éves, mondhatni igazi nagylány már.
2020. márc. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én ezt nem csinálom de nekem ezzel nincs bajom, ő tudja.
2020. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!