Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Átmenjek hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Farkascsaj2001 kérdése:

Átmenjek hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom és nagyon szerettem de össze jött a volt legjobb barátnőmmel és elég szar volt történt néhány dolog... A srác visszont volt amikor engem akart megfektetni de én nemet mondtam. És most jobban vagyunk és kérdezte mikor megyek fel hozzá megkérdeztem miért mit szeretne és mondta hogy beszélgetni de félek hogy megcsókolnám mert nekem egy nagyon picit bejön. Át menjek hozzá?

2018. márc. 10. 11:04
 1/6 anonim válasza:
93%
menj
2018. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
menj
2018. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Ne.
2018. márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj csak, ha megbízol benne nem lesz semmi baj.
2018. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ilyen pasikhoz nehogy átmenj!!! Eleve ha már van barátnője minek akarna fölhívni magához egy másik lányt KETTESBEN? Biztosan a kvantumfizikáról akar veled csevegni nem? Te meg ne add már magad minden pasinak most komolyan. Légy érthető és ne beszélj félre. Valószínűleg a srác csak jól meg akar dugni. De ehhez látni kéne a srácot is, de ennyi infoból ennyit lehet leszűrni.
2018. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő az a srác, akivel pettingelnél?😀
2018. márc. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!