Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges, hogy a 3 éves...

Lehetséges, hogy a 3 éves kisfiam nem szeret?

Figyelt kérdés
Nagyon anyàs,de ha kérdezem,hogy szeret e azt vâlaszolja,hogy nem és hogy csak az apai nagyszüleit szereti.Akiket havonta 2szer làt.Ugye ne vegyek ezt komolyan?Én vagyok az anyukaja,ako mindig vele van.Mindig engem keres,naluk IS.

2020. márc. 4. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem butaság 3 évestől ilyet kérdezni.

Biztos, h szeret. :)

2020. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy butasàg,néha magàtól IS mondja,ha valamit tiltok.Az is lehetséges,hogy hiànyoznak a nagyszülei és így fejezi ki magàt?
2020. márc. 4. 13:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de azért egy felnőtt nőnek ezt magától is tudnia kellene. 3 éves! Nem úgy fejezi ki magát, mint egy 20 éves!
2020. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja, mit jelent, legalábbis nem úgy, ahogy te. Ne legyenek iránta ilyen elvárásaid. Ne kérdezgesd, ne nyaggasd, ezzel csak stresszeled. Hagyd. Persze, hogy szeret, te vagy az anyja.
2020. márc. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom IS..vagyis sejtem.Csak biztos akarok benne menni,hogy szeret..félek,hogy rossz anya vagyok
2020. márc. 4. 13:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő még kb azt érti a szeretet alatt, hogy mindent lehet, mindent megengednek, nincsenek korlátok, akkor van édesség, amikor akarja, mindenben cinkosak az öregek, mese, számítógép, képernyő korlátok nélkül...

Egy 3évesnek ennyi. Az ő kis világában, ha rászólsz, akkor úgy érzi, már nem szereted, bezzegamamáék!


Nagyon anyás, te is írod? Mi kell még?

2020. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Csak biztos akarok benne menni,hogy szeret..félek,hogy rossz anya vagyok"

Ebből én azt olvasom ki, hogy te magadban nem vagy biztos, és visszaigazolást vársz a gyerekedtől, méghozzá abban a formában, ahogy te akarod. Sajnos az a helyzet, hogy a gyerektől ilyet nem várhatsz el, igazából sem most, sem pedig később. Nem terhelheted rá azt, hogy ő igazolja vissza, hogy te valamit jól csinálsz. Ezt esetleg a férjedtől várhatod, mert az egy felnőtt kapcsolat. Az a helyzet, hogy a gyerek felé bármiféle ilyen "érzelmi" elvárással lenni egészségtelen kapcsolathoz vezet. Természetes módon kialakult köztetek a kötődés, anyás és kellesz neki, te jelented a biztonságot. Ha _elvársz_ tőle bizonyos fajta "szeretetet", akkor ezt a természetesen, magától, szervesen kialakult kötődést bolygatod, roncsolod, manipulálod. Ne tedd, örülj a gyerekednek és bízz benne, a saját önbizalomhiányoddal pedig ne őt terheld, hanem felnőttel próbáld kibeszélni.

2020. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem tegnap este elalváskor azt mondta a 2,5 évesem, hogy a tápit jobban szereti nálam. Jót röhögtem és kész.
2020. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz anya vagy ha azt hiszed a gyereked megkerdezesevel tudod ezt tesztelni. Kapd ossze magad a gyereked erdekeben!
2020. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A hároméves gyerek nem azért van, hogy a te önbizalmadat rázza helyre.
2020. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!