Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire viselné ez meg a 6...

Mennyire viselné ez meg a 6 éves gyerekemet?

Figyelt kérdés

Ovis ballagás után 2 hónap a Balatonnál, ahol én munkába tudnék állni.

Apukaval külön élünk, nagyszülőknél lakunk. Kellene a pénz.


2020. márc. 4. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az nem derül ki, hogy kivel lesz a gyerek? Ha veled, akkor szerintem semennyire sem viseli meg. Bár ha 10-12 órázól, akkor bizonyára mégis.
2020. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Velem lenne. Szerencsés helyen lennék, közel a strandhoz. Több gyerek lenne.
2020. márc. 4. 20:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis a nyári szünetet a balatonparton tölti? Szegény gyerek.😂

Ha rendesen bekened naptejjel és mindig lesz mit ennie és lesz hol aludni, kétlem, hogy bármi megviselné.

2020. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne úgy add elő, hogy "muszáj mennünk", hanem úgy, hogy "tök jó, egész nyáron nyaralunk"
2020. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Oké, a Balaton parton lesztek-de ki fog vigyázni a gyerekre? Lehet majd neki szaladgálni, pancsolni stb, vagy egész nap ül majd melletted csendben a munkahelyeden, ami esetleg egy negyvem fokos olajszagú büfé-semmi bajom a stranbüfékkel, de nem gyereknek való hely hetekre.
2020. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Mit takar, hogy "veled lenne"? Hogy végig ül melletted, ahogy az előző válaszoló is írta? Mert az neki nem buli, és elhiheted, hogy a második héten már neked sem lesz az.
2020. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem életem egyik legjobb élménye lenne, ne viccelj. Inkább a Balaton parton töltöm a nyarat, minthogy egy panellakásban punnyadjak a 40 fokban...
2020. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
5-tel értek egyet. Mi lesz a munkaköröd?
2020. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Foallasban tanarno vagyok, de tavaly nyaron vegig penztaros voltam Csopakon. A fiam vegig taborban volt, vitorlas es sub volt vegig.

Igazi "balatoni" gyerek lett belole pedig mi alfoldiek vagyunk.

Akkor 8 eves volt, iden is hasonlo lesz.

Rengeteget onalosodott, de gps okosora mindig volt rajta ami vizallo es tudtam hivni. Szinte minden este voltunk kertmoziban is.

2020. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Melyik 6 évest viselne meg, ha egész nyáron a Balaton-parton lehetne?????

Az enyémet biztos nem. :-)))))

2020. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!