Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen családbarát szakmákat...

Milyen családbarát szakmákat tudtok amiben el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés

Most lenne lehetőségem tanulni ismét, de mindenképp olyan érdekelne aminek normális a munkarendje.

Főleg szakma,okj képzés érdekelne.



2020. márc. 8. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Fodrász, körmös, kozmetikus, szempillás. EV leszel és úgy osztod be a munkaidődet, vendégeket, ahogy akarod.
2020. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Bocsi,azt nem irtam bejelentett állás érdekelne a vállalkozói dolog sajnos nem jött be. Még most is nyögjük a tartozást.


Bármit elvégzek nem vagyok finnyás munka terén!

2020. márc. 8. 16:49
 3/18 A kérdező kommentje:
Ami van : kereskedelmi szakma ( ebben volt a vállalkozás ) meg érettségi
2020. márc. 8. 16:52
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Tanulj nyelvet, mai világban ha van 1 vagy 2 társalgási szintű nyelvtudásod, mellette érettségi, tök jól el tudsz helyezkedni irodába ha van egy alapszintű számítógépes tudásod is mellette.
2020. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm felírtam az ötletet 😊
2020. márc. 8. 17:06
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Nyelvvizsgát a terhességem alatt letettem.

Bölcsiig fordításokat vállaltam majd dajkaként kétnyelvű oviban helyezkedtem el

2020. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%

#4

Feltéve, hogy pompásan mutat bikiniben, és nem gond random letérdelni valaki elé. Sajnos ez megy ma...


Kérdező:

Dajka, óvoda vezető, és hasonlók. Kis szerencsével a gyerekkel egy intézményben lehetsz, és abszolút a gyerekhez igazítható. Mondjuk sokat nem fogsz keresni. Viszont nyugdíjas állás.

2020. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Sajnos tudom a protekció az megy minden területen 😀 ezzel próbálok nem foglalkozni.


Lehet akkor a dajka tanfolyam lesz vagy a pedagógiai aszisztens a nyerő, angolból meg kicsit ràtanulok az eddigi tudásomra

2020. márc. 8. 17:45
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Első válaszolónak: én kozmetikus - fodrász vagyok, kicsi gyerek mellett brutál nehéz összehozni úgy a vendégek beosztását, hogy bölcsi nyitvatartási idejében végezzek is. Egyik vendéget sem érdekli, hogy neked gyereked van, menned kell érte. Késnek, extra kívánságaik vannak és pofákat vágnak, ha mondod hogy ez most nem fér bele, nincs betervezve szólt volna előbb,mikor időpontot kért. Vagy jönnek többedmagukkal, mert pl egy "gyerek hajvágás" pikkpakk kész... Aha csak a következő vendég csúszik, meg utána a többi. És jajj annak a szépítésznek, akinek a kicsi gyereke beteg lesz és le kell mondani az összes időpontot.

Kérdező, én most boltvezető vizsgát tettem le és nagy szerencsémre felvettek, úgy, hogy fixen meghatároztam mettől meddig tudok dolgozni. Dajka is jó, irodai dolgozó, könyvelő...

2020. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Éppen az van nekem meg 😀 kereskedő és boltvezető meg érettségi

Ebben dolgoztam 4 és fèl évet .

Ha nem titok akár privatban milyen üzlet ahol ilyen munkarendben felvesznek ? Vagy magán vállalkozó ?

2020. márc. 8. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!