Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy kell ráadni egy gyerekre...

Hogy kell ráadni egy gyerekre a cipőt?

Figyelt kérdés

14 hónapos lányomnak van 2 cipője is, ugye kicsit magasabb szárú, de nem tudjuk ráadni. Mérete pedig elvileg jó.

20-25 perc mire ráerőszakoljuk. Ez másnál is így megy? Már inkább nem viszem ki, csak babakocsiban.


2020. márc. 12. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem tudod ráadni? Ellenáll? Vagy nem megy bele a lába? Ha magas a rüsztje, akkor hiába jó a méret elvileg hosszban, vagy nagyobb cipő kell, vagy inkább valami egészen más fazonú, amibe belemegy a lába.
2020. márc. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen cipők? Vegyetek tépőzárasat vagy ha fűzős akkor lazítsátok meg az orráig a fűzőt. A kislányom hamar megtanulta, hogy nyomja a lábát és kifejezetten élvezte a cipőfelvételt. Van egyébként ilyen felhúzószár is a legtöbbnek a sarkánál, abba belekapaszkodva is könnyebb feladni.
2020. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak erős a lábfeje és a magasított bokás cipők nem mennek rá, csak akkor, ha a lábujjig (túlzok) ki lehet fűzni vagy a tépőzárral a cipőnyelv végéig fel lehet lazítani. Valószínű a cipő fazonnal lesz nálatok is gond.
2020. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem megy neki bele :(

Igen most próbálok más fazont keresni inkább, valami olyan kellene nekünk is szerintem mint nektek #3-as.

Esetleg meg tudod írni milyen fajta ez a cipőtök?

2020. márc. 12. 10:18
 5/10 A kérdező kommentje:

Mármint amit ennyire ki tudsz fűzni.

Ez ami nekünk van magasított szárú DD Step és fűzős de igen, alig lehet kifűzni.

2020. márc. 12. 10:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elso cipovel en is igy jartam a 3. gyereknel.

Lenertek a labatbaz uzletben, a meret elvileg jo volt a magasabb szaru cipobol, de konkretan nem birtam raadni. Azt hittem, hogy o hajtja be a labujjait, vagy befeszit, az a gond, de nem.

Ugyhogy inkabb valasztottam masik fazon, nirmal cipo, nem magas szaru, jol ki is lehet tepozarazni es az ugy ment ra a labara elsore, mint kes a vajba.

Semmi gond nem volt es jart is benne szepen.

2020. márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van, amit csak úgy lehet ráhúzni, ha öledbe veszed és így hátulról adod rá, nem a szokásos módon, fűzőset nem érdemes venni.
2020. márc. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiamnak magas a lábfeje és ráadásul széles is.... szóval nem elég az hogy másik fazon stb....( alapból 1 mérettel nagyobb cipő a széles lábfej miatt)

Soha nem veszek cipőt anélkül hogy fel ne próbálná. Mindig fel kell próbalni a gyerek lábára.

2020. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az Elefanten cipők mindig jók voltak nekünk.


Pl:

[link]


Talán ez az, ami lányos verzióban van: [link]

2020. márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Magas, széles lábfejre és húsos bokára nekünk Pediped cipők váltak be. Bokafogós nekünk felejtős... De voltunk orvosnál és mondta hogy erős a csontozata, nem kell bokafogós.
2020. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!