Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire jártok le levegőzni...

Mennyire jártok le levegőzni gyerekeitekkel vagy szigorúan betartjátok a 4 fal között tartózkodást?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 16:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
Csak az udvarra megyünk ki
2020. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
39%
Mi járnánk, csak influenzásak mindketten. Amíg az idős emberektől van tele minden, mi nem áldozzuk fel magunkat miattuk. Számukra veszélyes, nem ránk. Ha ők nem maradnak 4 fal között, én miért tenném??
2020. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%

Panelban lakunk,még jó hogy lemegyünk szellözni,napi 1 órára viszem le őket.

Séta,vagy bicikli a lakópark körül.

2020. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
66%
Igen mi betartjuk. Csak az udvar. Nem magunkat áldozzuk fel az idősekért ez sztem nem túl jó nézőpont. A te gyereked ha megfertőzödik te is ő is 2het karanténba kerül nem tudhatod milyen hatással lesz rátok, vagy akár a többi családtagjaidra.
2020. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
46%
Mi is csak az udvarra megyünk, mert az előzővel ellentétben én nem vagyok teljesen ostoba.
2020. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%

Panelban lakunk, nincs udvar, de még erkély sem. Úgyhogy mi sétálunk minden nap. Ma 2,5 órát voltunk lent, egy kezemen meg tudom számolni, hány emberrel találkoztunk, aki 10 méternél közelebb volt.

Egyébként meg nem kimenni tilos, hanem az érintkezést és a tömeget kell kerülni. A sétálás nem árt se neked, se másnak.

2020. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
65%
Nem járunk le. Semennyit. Udvar nincs, csak forgalmas játszótér pont a ház előtt.
2020. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
50%

Udvarra folyton kimegyünk, főleg ilyen jó időben.

Tesi óra helyett meg le megyünk görkorcsolyázni a közeli parkba amikor egy árva lélek sincs.

2020. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
64%

#4: azért a parkban meg az erdőben nem nagy az esély a megfertőződésre. Nem játszóházba vinném őket.

Karanténba fertőzés nélkül is kerülhet akárki. Mondjuk a férjem dolgozik, ha egy közvetlen kollégája pozitív lenne, az lenne a vége.

Utolsó sorban miért kapnánk el? Egész Hubei tartományban 67 ezren betegedtek meg, túlnyomó részben idős legyengült emberek, maga Wuhan 11 millió lakosú, meg a környező városok ki tudja mennyi. Vegyük egyedül Wuhant, ezer lakosra jut kevesebb, mint 6 eset, túlnyomó részben idősek... és ebből a 6 betegből 5 enyhe lefolyású, kezelést nem igénylő. Ezért maradjunk 4 fal között?

A 2 hetes karanténra visszatérve, ha mégis ez lesz akkor értelemszerűen 4 fal között maradunk. Minek csinálnám hónapokig karantén nélkül is?

2020. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
Mi is tömblakásban élünk, ahol erkély sincs, úgyhogy senki nem várhatja el, hogy hónapokig ne menjünk ki egy órára a friss levegőre. Aki kertes házban lakik, könnyen megoldja, de rengetegen élnek lakásban gyerekekkel. Parkba, erdős területre megyünk, ahol nem járnak sokan.
2020. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!