Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen mesék vannak amiket...

Milyen mesék vannak amiket megnézettek, vagy meg fogtok nézetni a gyerekeitekkel?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén nem örülnék ha a kislányom ezekért a mesékért rakongana, amik most annyira népszerűek (pl monsterhigh stb) tudom hogy ez elkerülhetetlen, de szeretném ha a régebbi meséket is ismerné. Pl 101 kiskutya, szépség és a szörnyeteg. Mondanátok ilyen meséket még?

2016. szept. 5. 10:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Aladdin, Toy Story, Oroszlánkirály, Szörny Rt., Csingiling, Pocahontas, Mulan.
2016. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Szintén a régebbi waltdisney mesék, valamint mekk elek, futrinka utca, a kisvakond, magyar népmesék
2016. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Mátyás király meséi, Csip-csup csodák, Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal, Andersen és Grimm történetek
2016. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Így neveld a sárkányodat, illetve az ebből készült Sárkányok c. sorozat nagy favorit nálunk.


régi mesék közül, amiket biztosan nézünk, vagy fogunk nézni:

VUK

Szaffi

Vili a veréb

Ico, a bátor lovacska


sorozatokból:

Elsüllyedt világok

Egyszer volt, hol nem volt... az élet/az ember, stb

Tom és Jerry :D

2016. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%

4 éves a fiam.

Eddig amit látott: Toy story 1-2-3, Verdák 1-2, Repcsik 1-2, Suzy és Tekergő, Szörny Rt, Home, Agymanók, Hotel Transilvánia 1-2, Hihetetlen család, MEgaagy

Ezeket 1-2 alkalommal látta, kivéve a Verdákat, azt kb. hetente meg kell nézni.

Gondolkodom, mik azok a mesefilmek, amiket én gyerekkoromban szerettem, de semmi nem jut eszembe. Inkább sorozatokat szerettem: Hupikék törpikék, Gumimacik, Szíves bocsok, Balu kapitány, Csipet csapat, Kis hableány, Nyomorultak.

2016. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

#4 vagyok, és még eszembe jutott, amit mindenképpen meg fogunk nézni:

Charlie, avagy minden kutya mennybe jut

2016. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
jujj a charlie..nagy kedvencem volt, bár szerintem még mindig végigbőgném:-D
2016. szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

kicsi gyerekeim vannak, a Nándi mesék visznek mindent(tanítanak számolni, stb, leszögezi a gyerekeket!)

leginkább ilyen jellegű meséket keresnék, de teljesen tanácstalan vagyok benne!


amik álmaim, hogy lássák, az én gyerekkori meséim és abban a régi, igazi minőségben, nem átírva, nem máshogy animálva...Pinokkió, Hamupipőke, Csipkerózsika, (a 101 kiskutyán és halálra izgultam magam, nagyobb volt a stressz, mint az élmény)és van egy hatalmas mese, talán akkor voltam először moziban, azt akarom még megkeresni, mert nem tudom a címét. de arról szólt, hogy a gyerekek elutaztak a meg nem szülletett gyermekek bolygójára, és ott találkoztak még egy testvérükkel, valami játékból rakták ki, hogy mi lesz a munkájuk a földön, stb, és hazaérve, már hamarabb is tudták, hogy anyukájuk terhes, mint az anyuka :)gyönyörű film volt és meghatározó, ami úgy megmarad egy életre az emberben :)nem tudom hogyan találom meg...

2016. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
ahogy fentebb írták pl az Elsüllyedt világok és Egyszer volt hol nem volt az élet, azokat is mindenképp beszerzem majd valahogy
2016. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
meg a Szörnyecskék!(mozifilm volt az is)
2016. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!