Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti meddig ad (ta) tok tejet...

Ti meddig ad (ta) tok tejet (vagy tejeskávét, kakaót stb) a gyereknek reggelente? Mikortól kapott pl teát vagy gyümölcslét?

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Még mindig tejet iszik, vagyis tejeskávét már, 12éves.

Teát nem szereti.

Gyümölcslevet napközben egyszer iszik.

2020. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

A tej, kakaó egészséges.

Gyümölcsléből meg csak a természetes.

2020. márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Körülbelül 2 éves volt miután már elmaradt, mert inkább rendes reggelit kívánt mint innivalót.
2020. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Soha nem adtam a gyerekemnek napi rendszerességgel nagy mennyiségű tejet. Alkalmanként fogyasztja, mint ahogy más élelmiszerekből sem eszik meg minden nap 1 kilót.
2020. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

18 eves de a reggeli tej az kell!

Kakao tej tejes kave macikave karalellas tej ...

2020. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

45 vagyok, minden reggelmiszom tejeskávét....

Addig adj neki, amíg szereti.

2020. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Ezeket egyszerre kezdte el nagyjából fogyasztani - mármint egyik nap tejet, másik nap teát... - és még mindet issza, ahogy sok felnőtt is. Sőt van, amikor csak vizet iszunk :)
2020. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Kakaó van reggel és este, mióta nem szopik (2 éves kora óta). Most 5 éves lesz. Én nem akarok ezen önkényesen változtatni, majd ha nem kér már, akkor nem kap.
2020. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
A tejet magában nem szereti, tejesekávét sem szereti. Kakaót iszik néha reggelente, de ő jobban szereti a teát, gyümölcslevet. 6 hónaposan ivott először kamilla teát. Én a teába nem teszek cukrot. 7 hónaposan ivott baracklevet, meggylevet, körtelevet, csipkebogyó teát és egyéb gyümölcsteákat. 8 hónaposan ivott sárgabaracklevet. 1 évesen ivott borsmenta és citromfű teát és egyéb gyógynövényekből készült teákat, ekkor már mézzel édesítettem neki.
2020. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%

Kakaó reggel és este.


Gyümölcslevet csak akkor isznak, ha vendégségben vagyunk, vagy kirándulok, nem szoktunk otthonra venni.

Otthon teát vagy sima vizet isznak mellé.


Én nem változtatok, ha igénylik, csak akkor.

2020. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!