Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis vagy kisebb gyereked...

Ovis vagy kisebb gyereked reggelente mosakszik? Megmossa vízzel és/ vagy szappannal az arcát?

Figyelt kérdés

Te megmosod neki? Te a sajátodat?


Kifejezetten a REGGELI mosakodás érdekel, ha nem koszos.


Mi, én/gyerek nem csináljuk, max én, ha reggel tusolok.


Mennyire ciki?


2020. jan. 26. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2020. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem, csak ha összekeni magát reggelikor.
2020. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Csak fogmosás.
2020. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden reggel arcot mosunk - pontosítok én mosok mindkettőnek (5 és 2 évesek)

Fésülködunk. Fogat mosunk reggeli után.

2020. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Meg jo hogy!!!!!!! Alap dolog! Sima vizzel. Fuggetlenul attol hogy koszos vagy sem! Az ember egybol jobban erzi magat, felebred, felfrissul! Persze vannak olyanok akik Csak a csipat szedik le a szemuk sarkabol... Mindenki ahogy gondolja. Nekem pl a napi 1 zuhanyzas reggel es este kez es arcmosas alap dolog.
2020. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó: nekem meg az az alap dolog, hogy nem fekszem az ágyba büdösen. De kinek hogy.
2020. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vízzel. Nekem pl tök csipa a szemem, szal alap.
2020. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, két ovis korú gyerkőcöm van, reggel együtt állunk a fürdőszobában a nagy tükör előtt (két mosdókagylónál kényelmesen elférünk), én is mosakszom, Ők is. Először fogat mosunk, amíg én mosom a sajátomat, addig Ők sikálják maguknak, aztán amikor én befejeztem, átsikálom mindkettőnek. Utána kérem Őket, hogy arcmosás, fel is sorolom automatikusan (picik még, elfelejtenék), hogy szem, száj körül (a fogkrém miatt), arc, hogy felfrissüljenek. A kislányom (5 éves) szeme hajlamos a csipásodásra (van egy enyhe könnycsatorna-szűkülete), Ő reggel ébredés után magától megy a fürdőbe szemet mosni.
2020. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Felkeles, wc, kezmosas, fogmosas, reggeli, arcmosas, oltozkodes, indulas
2020. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekekét én sima vízzel, nekem viszont olyan a képem reggelre mintba olajjal kentem volna be, úgyhogy speciális szappannal mosom
2020. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!