Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két évesnek ezt hogy magyarázo...

Két évesnek ezt hogy magyarázom meg? Vagy te elmennél vele boltba?

Figyelt kérdés
Két éves a lányom, nem tudom senkire se hagyni. Bevásárlás házhozszállítás hetekre előre betelve. Van szinte minden itthon, DE a friss gyümölcs, zöldség kifogyott, ő meg azt szeretni nagyon. Mindig kéri, normálisan mindig van, volt itthon, most meg nincs. Sír, hogy áfonyát kér, nincs, sír, hogy akkor zöld almát, nincs, banánt, az sincs, uborkát, az sincs... Csak vele tudok elmenni boltba, de azt még meg se érti, hogy semmiképp se fogjon meg semmit. A legtöbb ráadásul olyan, hogy nem tudok hetekre előre bevásárolni, mert vagy ránkrohad/penészedik vagy ha elég sokat veszek, hogy sokáig kitartson, akkor nem bírom el. Eszeget persze "rendes" kaját is, de sajnálom. Férjem még hétfőhöz három hétre jön haza, addig vagy vele megyek boltba, vagy sehogy.
2020. márc. 26. 14:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó vagyok. Hiába magyarázod, egy 2 éves nem fogja fel, hogy világjárvány van.
2020. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk is van házhoz szállítás és összekészítés is, nekem a csomagtartóba is betették, kesztyűben, maszkban.
2020. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
35%

A heti bevasárláskor venném meg ezeket is. Nem rohad meg egy hét alatt, főleg az alma, citrusok. Vehetsz befőttet, aszalt gyümölcsöt is. Ha most elmész, szerintem is jó ötlet egy zöldség-gyümölcs bolt. Tőlünk 3 percre van, nem piac, egy önálló üzlet.

Bogyósok vannak fagyasztva is. Szerintem azok is tök jók.

2020. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
61%
Két és fél évesem van, már nagyon régóta tanítottam arra, hogy nem nyúlhat semmihez, amit általában nem is tesz meg, de olykor azért bepróbálkozik. Tegnap ezért biztos, ami biztos, felkötöttem magamra. Elöl hordoztam, mert nem szeretek háton hordozni, így egy táskát is fel tudtam venni. Leszakadt a derekam, de így semmit sem tudott megfogni, én meg gyorsan bevásároltam. Szerencsére nem voltak sokan.
2020. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
51%
Adj rá egy kesztyűt és adj a kezébe egy kosarat.
2020. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Valami szomszéd esetleg? Még ha fizetsz neki mondjuk egy 500ast hogy hozzon a közeli zöldségesből akkor is jobban megéri. Vagy rokon, keresztszülő barátok, bárki aki vinne nektek?
2020. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
83%
A kesztyű sem csodaszer. Abban is simán az arcához nyúlhat.
2020. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
A kesztyű nem ér semmit, ha amíg rajta van, ugyanúgy hozzányúl bármihez, aztán az arcához, hajahoz stb.
2020. márc. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
70%
Akkor mi a megoldás? Kösse gúzsba a gyereket és támassza az ajtóhoz, amíg bevásárol?
2020. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
61%
Már írtunk megoldásokat.
2020. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!