Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek 5-éves gyereknél? Ketten élünk magányosan egy társasházban. Alig merem kivinni asztmás.

Figyelt kérdés

Tartalékom van,minen napi élelemre.

De sajnos rossz szomszédok miatt még a folyosora sem járunk.

Eddig 1 hónapja,heti 1x levittem sétálni maszkban.

Nem lát gyerekeket emberekkel nem kommubikál rajtam kívűl.Eddig csak az oviban voltak barátai.

Jól érzem hogy ennek lesznek következményei ha még hónapokig tart?


2020. ápr. 6. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Levihetned mindennap. Semmi következménye nem lesz ha nem kommunikál mással egy ideig. Bár van telefon, skype, messenger, megoldhatnád, ha akarnád
2020. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Leviheted. Nem menjetek oda, ahol sokan vannak. Én tegnap levittem a ház elé az 5 éves lányomat, mert ugróiskolázni szeretett volna. a ház előtt a járdára rajzoltam neki egyet, és majd egy órát játszott. Szinte senkivel sem találkoztunk. Néhány lakó jött csak haza, meg egy-egy ember ment el a ház előtt.
2020. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodran leviheted. Az hogy asztmás mit sem számít koronavírus szempontból.
2020. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Heti egyszer levitted sétálni? Ez most komoly?
2020. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

wow szegény gyerek...

vidd el naponta sétálni, maszkban, távolságot tartva. mondjuk kora reggel vagy estefele, amikor kevesebben vannak kinn. dél is jó.

keresd meg az ovistársak szüleit, és beszéld meg velük, hogy hadd hívják fel egymást a kölykök kicsit dumálni. az ilyen korú rokongyerekek már igénylik.

2020. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lesz következménye, nagyon be fog zárkózni szociálisan ezek a gyerekek, kicsit nehezebb lesz nekik majd az újrakezdés.

Addig játszatok sokat, szerepjátékozzatok, legyél a játszópajtása.

Ha tudtok legalább telefonon beszéljetek egy két ismerőssel, rokonnal.

Néha lemehettek sétálni üres parkba, erdőbe.

2020. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Videócseteltesd, mi is ezt csináljuk, én sem viszem ki más okból.
2020. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!