Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha szakszolgálatos véleménnyel...

Ha szakszolgálatos véleménnyel nem értek egyet és azt bíróságra küldik, milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

Vizsgálat alatt egyéb specifikus pszichés zavarokat irtak a papírra, azt helyben aláírattatták velem

(Lassu beszédfejlődes miatt voltunk)


Postán kaptam az indoklást, személyes beszélgetésre nem hívtak be és aláhúztam, hogy nem értek vele egyet, leadtam, mire közlik, küldik tovább a bíróságra..


2017. máj. 5. 07:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem bizottságot mondtak?

Miért nem értesz egyet vele? Nem a valóságot írták le?

2017. máj. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem ez valamilyen főcsoport, és ebbe tartozik több kóddal több zavar.


Melyiket kaptátok?

2017. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem bíróságra küldik!! Nem bizottságot mondtak? ( szakértői bizottság) Ahogy írta az 1. válaszoló.
2017. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Az ottani ügyintéző a bírosagot mondta.nem értettem félre, mert a teljes nevét mondta, x megyei y z bíróság.


Azért nem értek egyet, mert fals az indoklás.

Pl szerintük szocializáltságban azért van elmaradva (pontosabban a verbális önkifejezésben) mert nem kér enni. Én meg el is felejtettem mondani, hogy pl a csokit viszont kéri. Szóval is, mutatva is, sőt, harcol is érte.

Vagy:

Megállapították, hogy kb 15 szót mond.

Vizsgálat után vettem észre ahogy élesebben figyeltem, hogy már tőmondatokat is alkot, igaz rossz kiejtéssel, de mégis mondat..


Egy rakás ilyen apróság miatt igy az indoklásuk teljesen ferde...

2017. máj. 5. 13:08
 5/23 A kérdező kommentje:

Vagy talán az ügyintéző téved es nem bíroságra kell küldeni..?majd rákérdezek, csak örültem volna, ha nem egyetértéssel szimplán le lett volna zárva.

Én sem értem mi köze lenne a bíróságnak ehhez.

Sni kodot még nem jelöltek meg, csak a specifikus zavart irták le, ami addig nem lép hatályba, mig nem egyezei bele.

Ami nem is fog menni, mert rendkívül talpraesett gyerekről van szó, a csoport "krémje", rohannak elé a gyerekek fogadni és mindenhol követik játszani,vonzza a többieket maga köré, es a gondozok szerint amilyen előzékeny udvarias figyelmes velük, szocializáltságban szerintük meghaladja a korosztályát. Erre pont a szozializáltságot hozzák ki elmaradottnak...mert a szakszolgálat az elmaradott beszédfejlodest erre fogná...pedig nem ez az oka, az holtbiztos

2017. máj. 5. 13:18
 6/23 A kérdező kommentje:

Pl a gondozok szerint egy bölcsis sem csinál még 2 évesen olyanokat, ha pl tüsszent a gondozo, zsebkendőt visz neki, ha elindul kifelé, előreszalad kinyitni az ajtot, itthon pl mamának visz papucsot amikor megérkezik, vagy nekem kihuzza a wifit, hogy ne netezzek...

A gondozok szerint ez óvodás szint már

2017. máj. 5. 13:36
 7/23 anonim ***** válasza:
Azért a gondozónők nem tudják jobban, mint a Szakszolgalat munkatársai!
2017. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
*és szoval a szakszolgálat ezekről nem tud, csak olyanokról, hogy nem kér enni...
2017. máj. 5. 13:49
 9/23 A kérdező kommentje:
Csakgigy a gondozok naponta látják a gyereket, a szakszolgálat meg egyszer egy órát es irtam hogy pl a csokikérést, mondatalkotást nem is mondtam.
2017. máj. 5. 13:57
 10/23 A kérdező kommentje:
Az indoklásuk pont nem helytállo. Ha jobban is látnák akkor az indoklásnak a valoságot kéne tükröznie szerintem.
2017. máj. 5. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!