Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Írna valaki pozitív mostohaszü...

Írna valaki pozitív mostohaszülő-gyermek kapcsolatokról?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 7. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámék négyen vannak testvérek, vagyis voltak, mert egyikük már meghalt, hosszú évekig élt boldog házasságban a mamám a papámmal, aki nem édespapám, mert nem ő volt anyukámék édesapja. De pontosan úgy szerette és nevelte őket, mintha az igazi apjuk lett volna és ugyanígy tekintettek anyukámék is rá.
2020. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok ilyenről, de annyira nem ismerem őket, csak az egyik rokonom ismeri mélyebben ezt a családot, ahol az apuka nagyon törődik a 2 mostoha lányával és a lányok apák napja alkalmából fel is szokták köszönteni, hiába mondja, hogy nem kell :)

(Már nem kicsik a lányok)

2020. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt pasim ex-barátnője. Pottyantott gyerek volt, az apját nem is ismerte. Az anyja utána férjhez ment, de nem lehetett közös gyerekük. A pasi úgy szerette, mintha sajátja lenne.

Egyébként el kell, hogy keserítselek, de ez általában elég ritka. Szerintem feltétele, hogy ne legyen saját gyereke, mert akkor mindig jön az összehasonlítgatás. Bezzeg az én gyerekem, de a tied meg....

2020. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nővéremnek 1 fia, sógoromnak 2 lánya van. 13 éve vannak együtt. A gyerekek akkor 8-11 évesek voltak. Nővérem és sógorom is ugyan úgy sajátjaként szereti a másik gyerekét, unokaöcsém őt hívja apunak is.
2020. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 jó hallani. a gyerekek is jól kijönnek egymással?
2020. ápr. 7. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:
A férjemmel 8 éve neveljük közösen a most 16 éves gyerekemet. Nagyon jól kijönnek
2020. ápr. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Teljesmértékben. Testvéri a "gyerekek" - hisz azóta felnőttek- kapcsolata.


4. voltam

2020. ápr. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!