Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Imunoglukan szirupról van...

Imunoglukan szirupról van valakinek pozitív tapasztalata? Elég drága, azért érdekelne, hogy nagyon sokszor beteg gyereknél volt-e javulás a használata során pl. kevesebb alkalommal lett beteg vagy gyorsabb lefolyású volt a betegség.

Figyelt kérdés

#Imunoglukan
2016. okt. 17. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Tavaly megvettem, mert a gyógyszertárban nagyon dícsérték, nekünk viszont sajnos nem segített semmit..
2016. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ma megyünk fül-orr gégészhez, megkérdezem róla a véleményét. Broncho vaxomot szokta kapni a kisfiam kúraszerűen.
2016. okt. 17. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt mi is szedtük. Sokat nem segített, mondjuk a fül-orrgégét eddig megúsztuk, most simán csak itthon ülünk betegen hetek óta.

Nekünk most a ribomunylt írták fel. A brocho waxomhoz hasonlít.

2016. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint tavaly mi is folyton a fül-orrgégére jártunk.
2016. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A béta glukán hatóanyagot én használtam régebben rendszeresen a gyereknél (virgonc szirup pl), és nekem jó tapasztalatom van vele. Kapott időnként echinacea-t is, és c vitamint minden nap, D vitamint télen, és multivitamint is. Nem volt sokat beteg, bár ez biztos sok egyéb dolgon is múlhat. Szóval szerintem jó a béta glukán immunerősítésre.
2016. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is kipróbáltuk, de nem lett tőle kicsattanóan egészséges. Azóta nem betegedkedik sokat, mióta egy öreg, nyugdíja gyermekorvos tanácsára télen-nyáron minden áldott nap kap 1000 NE D3 vitamint, és 2x200 mg C vitamint (most 6 évesen).
2016. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 K.Andi83 ***** válasza:
Mi 3 éve adjuk a gyereknek. Most 5 éves. Augusztus végén elkezdem adni, hogy mire közösségbe megy megerősödjön az immunrendszere, és egészen tavaszig kapja. Egyáltalán nem beteges. Tavaj karácsonykor mondta az óvónéni, hogy feltűnt neki, hogy még nem volt beteg a gyerek. Általában tavasszal szokott egy kis orrfolyása lenni. Én csak ajánlani tudom.
2016. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!