Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekeknek milyen pozitív...

Gyerekeknek milyen pozitív belső tulajdonságaik vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyereket, ezért vagyok kíváncsi rá. 🙂
2019. máj. 31. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ritka hulye kérdés. Ugyanaz, ami egy felnőttnek is lehet
2019. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Általában őszinték és kreatívak. De hát ettől még elég különböző személyiséggel születnek, úgyhogy nem tudom, mire gondoltál még. :)
2019. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom találkoztál már életedben gyerekkel.. kedves, okos, aranyos, kreatív, jószívű, stb..Biztosan fel tudsz sorolni pozitív tulajdonságokat te is.
2019. máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Tiszta szivuek, oszintek, artalan lelkuek, es uuuuuuugy tudnak szeretni, hogy annal szebb erzes nincs a vilagon.
2019. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Amiket 4 írt azok is megvannak sok gyerekben de sajnos sokban nem. En ismerek kifejezetten rosszindulatú, gonoszkodó kisgyerekeket is. (oviban és suliban is).

A tulajdonsagok pont ugyanazok lehetnek mint a felnőtteknél ezért én sem ertem a kérdés logikáját :)

2019. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
A felsorolt tulajdonságok akár meg is lehetnek egy gyerekben. De nem mindben. Sőt, kis gonosz szerzetek is vannak, akiknek nincs egyetlen jó tulajdonságuk sem. Pont, mintg a felnőtteknél.
2019. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon cukik! És igaz, hogy a tulajdonságaik zömét örökli, de neveléssel, sok foglalkozással sokat fejlesztheted a személyiségét. Ajánlom, hogy olvass el egy gyermeklélektannal foglalkozó könyvet. Minden életkorban más és más tulajdonság kerül előtérbe. A saját gyerekedet biztosan nagyon fogod szeretni, majd meglátod! :-)
2019. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Az a baj, hogy sok gyerekkel volt már dolgunk, akikben inkább negatív tulajdonságok voltak. Erőszakosak, durvák, agresszívak, önzőek, minden kell nekik, parancsolgatni akarnak, csúfolódnak.

Felnött korukra reméljük kinövik és jól szocializálódnak, mert ha ez a nevelésüktől (annak hiányától) van és így is maradnak az elég gáz lesz.

2019. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!