Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondanátok nekem olyan oldalak...

Mondanátok nekem olyan oldalakat ahol online lehet gyermekruhákat rendelni?

Figyelt kérdés

Néztem a BonPrixet, elég jó a választék. A minőség tekintetében vegyesek a vélemények, na de nem is ez a bajom velük. Hanem végül azért nem rendeltem, mert a Magyar Postával szállítanak, és az nálunk annyit csinál, hogy bedobja a papírt, hogy menjünk be a csomagért. Mi pedig nem tudunk bemenni a postára.

Valami hasonló oldal?


2020. ápr. 11. 14:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem kiírni, hogy elég nagy 12 éves gyereknek kéne.
2020. ápr. 11. 14:24
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
H&M
2020. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

H&M, Reserved, Zara, Nextdirect

Én ezekről rendelek, DPD vagy GLS hozza őket (kivéve a Nextet de azt az autós MPL futár rendesen kiszállítja, nekünk is probléma, hogy a bringás postás csak bedobja a cetlit).

2020. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Next nincs most, de a Reserved szállított még a múlt héten.
2020. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Unokahúgom is 12 éves, ő már simán hordja a felnőtt xs-es ruhákat, nem feltétlen kell a gyerek részlegen nézelődnötök. H&M-ben például vannak elég pici méretek, 32-es is szokott lenni, meg xxs-es. Sinsayben is olyan stílusú ruhák vannak, amik tetszhetnek egy ilyen korú lánynak.
2020. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
HundM
2020. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

H&M, dpd futárral szállít, engem speciel mindig hívnak, ha a ház felé jönnek, kb 5perccel hamarabb. 890ft a szállítás, 12ezer felett ingyenes. Vannak akciók, sokkal több, mint a boltban, van online méretkalkulátor, de ki kell tapasztalni a méretezést.

A visszaküldés is egyszerű (le van írva a honlapon), 30 napon belül, online a dpd oldalán kéred a visszaküldést. Érdemes eredeti csomagolást és számlát megtartani!jön a futár házhoz elviszi. Visszautalják a pénzt, mínusz 890ft a visszaküldés árát. Ja csak kártyás vásárlás van, nincs utánvét.

2020. ápr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
H&m és Reserved rendelek én is mindent, szépek vannak, és jó akciókat is ki lehet fogni. H&m-et Dpd hozza, Reserved-ből GLS.
2020. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sinsay
2020. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Sinsay nincs 12 évesre való sajnos!

H&M még egy szavazat.. 12 éves fiamra onnét rendelek meg a 10 éves lányomnak is 🙂

2020. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!