Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek a Wish...

Mi a véleményetek a Wish (rendelős) oldalról? Milyen webshopokból, online felületekről szoktatok rendelni?

Figyelt kérdés

Leginkább a gyerkőceimnek rendelgetnék ruhákat, néha nagyon szépeket látok nagyon jó áron. De eddig nem mertem belevágni, nem ismerem a minőséget, a kiszállítás megbízhatóságáról sem tudok semmit.

Minden tapasztalatot szívesen fogadok. Köszönöm.


2018. aug. 12. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Férjem apróságokat szoktott rendelni. Ha nem érkezik meg a csomag, visszafizetik az árát, DE szerintem gagyi minőség és élőben egyáltalán nem úgy néz ki, mint a képen + a méretezés is más és cenzúrázzák a negatív kommenteket (saját tapasztalat)

Én inkább Aliexpress-t használok, mert ott van fényképes visszajelzés és mérettáblázat is. Fontos, hogy lemérd a gyerkőcöt és úgy rendelj, mert lehet, hogy a kínai méret miatt nagyobbat kell venned valamiből.

2018. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem csalódás volt,lányomnak rendeltem tépőzáras gyümiket,diszíthető tortát,gagyi vacak lett mind.
2018. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkább Aliexpress. Ott tényleg vannak jó termékek, érdemes mindig a vásárlók fotóir megnézni. Egyébként ruhák tekintetében olcsóbb itthon vásárolni pl. Lidl, Tesco, Pepco.
2018. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Ruhát ne!!!!! Múanyag az összes és el van szabva.
2018. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyszer rendeltem body szettet de borzasztó nagy lett, legalább 3 mérettel el volt méretezve, mire elkezdte volna hordani nyár lett és hosszú újjú volt, hozzá való sapka meg 2 mérettel kisebb.

Játékot 2-3 -at rendeltem, mind gagyi volt kivéve egy játék okostelefont, azt a mai napig nyomogatja ( 2 és fél éves).

Amúgy megbízható weboldal, csak minőség hát kínai, nem gyengén.

2018. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkább aliexpress legtöbb esetben nincs postsköltség jobb a véleményezés. Onnan rendeltem ruhát is ilyen benti pizsama gatya szettet 5db és azok jók pedig sokszor hordja őket sokszor is mostam már ki a színe se engedett. De volt csalódás is és vissza is kaptam az árát. Wishről játékot rendeltem babakocsira na azzal meg voltam elégedve. Ki lehet fogni jót csak mindig nézd meg a véleményeket az eladóról is ne csak a termékről.
2018. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hadd kérdezzem meg, tudom, hogy a kérdés a ruhákról szólt, de mást is rendeltetek a Wish-ről?


Ezt azért kérdezem, mert nagyon menő holmik, szórakoztatásra alkalmas kütyük is vannak, és mivel néhány app annyira gyakran dobja fel ezt a webáruházat, hogy elgondolkodtam rajta, ellenben facebook nélkül meg nem lehet rálátni az oldalon lévő termékekre??


Hadd osszam ketté a kérdésedet, kérdező! (Ha megengeditek!)


1.) Ha válaszolsz, a kérdező kérdésére mindenképpen válaszolj, kérlek!


2.) Ha megtennéd, a válaszod másik részében reagálj arra is, amit én kérdeztem, vagyis, ha rendeltél akár innen, akár hasonló oldalakról kütyüt, konyhagépet, akármicsodát, mik a tapasztalataid?!


Köszönöm, ha nekem is "segítetek" egy picit ily módon! :)

2018. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7: Wish nagyon hirdeti magát már YouTube-on is, de mindenképp inkább Aliexpresst ajánlanám. Nem szeretem, hogy jó áron kecsegtet, de ha rámész a konkrét színre vagy méretre máris más az ár..

Alin nagyon sokat vásároltam már, órát, külső HDD-t, táskát, ruhát, pénztárcát stb. Ha jól megnézed mit veszel akkor nem lesz gond. Én elégedett vagyok. Sokat spóroltam már vele. Egyik ismerősöm a Wish bűvkörébe esett a sok reklám miatt, így neki rendeltem onnan is már, megjött minden, de nem mindig volt megelégedve a minőséggel.

2018. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én az ebayről szoktam rendelni lányomnak paw patrolos ruhákat és mind jó volt lányomra ,ki sem szakadt,nem is kicsi.
2018. aug. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Wishrol szoktam rendelni es ebayrol. Altalaban nagyobb meretet rendelek mert sokszor kicsi.

Tavaly karacsony elott 3 csomagom "elveszett" a postan, azaz lenyultak az ott dolgozok. Mivel nem lehet pontosan visszakovetni, a postai dolgozok eloszeretettel lopnak ilyen kinai arukat, ugysincs kovetkeznenye.

Amugy mar nem igazan rendelek. Sokat kell varni es az az igazsag, hogy Asia Centerben, Nyugati aluljaroban, Budapesti kinai kisboltokban szinte barmit megkapsz a wish es ebay kinalatabol, maximum parszaz forinttal dragabban.

2018. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!