Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondanátok nekem olyan oldalak...

Mondanátok nekem olyan oldalakat ahol online lehet gyermekruhákat rendelni?

Figyelt kérdés

Néztem a BonPrixet, elég jó a választék. A minőség tekintetében vegyesek a vélemények, na de nem is ez a bajom velük. Hanem végül azért nem rendeltem, mert a Magyar Postával szállítanak, és az nálunk annyit csinál, hogy bedobja a papírt, hogy menjünk be a csomagért. Mi pedig nem tudunk bemenni a postára.

Valami hasonló oldal?


2020. ápr. 11. 14:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7: most rendeltem a h&m-ből utánvéttel, úgyhogy vab :) ezen kívül még a Tschibot említeném meg, ott is vannak jó dolgok.
2020. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A Reserved es a Sinsay gyerekruhakrol mi a velemenyetek (meretezes,anyag,ar) ?

2 eves kisgyereknek szeretnek vasarolni,a h&m ismerem.

2020. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Igen, boltban szoktam xs-es méretet venni, de ezzel is vigyázni kell, mert a lányom nagyon sovány. És a női méretek azért a legtöbbször formásabb nőkre szabottak.

H&M-et megnéztem, rendeltem tőlük, remélem jó lesz. Ha nem, akkor nézelődök még.

2020. ápr. 12. 22:58
 14/14 A kérdező kommentje:
H&M megjött. Érdekes, mert a lányomra pont jó, amit rendeltünk, sőt, lehetne nagyobb is. A fiamnak meg elég nagyok lettek, de azért itthon felveszi, majd belenő.
2020. ápr. 21. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!