Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Idegkimerültség? Voltatok már...

Idegkimerültség? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Két éves lesz jövő hónapban a kisfiam, és októberre várjuk a kistesót. Az elmúlt két évben elég jól elboldogultam vele, de az utóbbi időben rettentő türelmetlen vagyok, hamar kiborulok, kiabálok vele, máskor meg csak fekszem és nem érdekel semmi, közben persze megy a rosszalkodás, ami még feljebb nyomja a pumpát, és megint tiszta ideg vagyok. Már a második napja, hogy sírok is, mert annyira ki vagyok készülve. Hiába alszom vele napközben és alszom át az éjszakát, reggel fél óra alatt elfogy minden tartalékom és megint tiszta ideg vagyok. Voltatok ilyen helyzetben? Csak a kistesó miatt parázok? Vagy a terhesség teszi? Rettegek, hogy fogok így gondoskodni két gyerekről, ha nem teszem rendbe a fejem.
2010. júl. 27. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia sorstárs.Az én picim szeptemberben érkezik,a nagyobb meg akkor lesz 16hónapos...már most tök idegroncs vagyok néha,igaz én nem is nagyon alszom,de nagyon hamar elvesztem a türelmem,pedig soha nem voltam ilyen!!Nem tudom mi innen a kiut,mert az önkontroll és az akarat már kevés néha.
2010. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja,hogy a kérdéseidre is válaszoljak:Egyrészt a terhesség teszi,a hormonok szórakoznak veled,ilyenkor mindenki kicsit kifordul önamgából,plusz még az is rátesz hogy nem tudod hogy fogsz boldogulni az előtted álló feladattal.Ez elvileg normális reakció,gyakorlatilag senkinek sem jó,sem neked sem a környezetednek
2010. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
amit terhesen is nyugodtan szedhetsz: SEDATIF PC. Helyrerak hamar.
2010. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok,nekem a Sedatif pc szart sem ér,de azért próbáld ki mindenképp!
2010. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Magne B6 esetleg jó lehet. Kérj meg valakit, hogy a gyereket vigye el picit sétálni néha, játszótérre, hogy tudj egy picit többet pihenni, még ha kialszod is magad, a túl sok alvás sem jó. Lehet, hogy jó lenne egy kis barátnőm program, vásárolgatás, neked, a babának, egy kávé, egy kis lazulás.
2010. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szió,semmi biztatót nem tudok mondani,mert amikor megszületik a pici,akkor még ingerlékenyebb leszel.Hagy ne soroljam miért,ha belegondolsz te is rájössz.

Amit tanácsolni tudok neked,hogy ne juss 1/2 év alatt végképp a padlóra,az az,hogy a szülés után,ha eddig még nem volt,nagyon gyorsan alakíts ki egy napirendet,hogy legyen egy ritmus a mindennapjaitokban.Ehhez alkalmazkodik majd a nagyobb gyermeked,és így a teendőidnek is eleget tudsz majd tenni.

Ne úgy teljenek a napjaitok,hogy ahogy esik úgy puffan minden,mert akkor minden este csak úgy esel az ágyba,hogy hetek óta tolsz magad előtt sürgős tennivalókat.Ez sem neked,sem a gyermekeidnek,sem a párkapcsolatodnak nem válik hasznára.

Ez nem vicc,komolyan mondom,hogy minden csak szervezés kérdése!

Én bár így csináltam volna a legelején....

2010. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!