Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam már szólt, és pisilt...

Kisfiam már szólt, és pisilt bilibe, de sajnos 1 hónapja kukiját hátrahúzták a sebészeten, és azóta nem hajlandó bilibe csak pelenkába! Azt mondja, fáj a kukija! Félév múlva menne oviba! Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 06:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Állva nem fáj úgy neki mint ülve gondolom, de miért csinálnak ilyet? ff.
2011. szept. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elsönek: Mert le volt neki tapadva...
2011. szept. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Fityma szűkület.Nem szoktad mosni?Pedig ott is kéne!Szegény gyerek.
2011. szept. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan nekem is volt és piszokul tud fájni! :( de még réges rég már el is felejtettem :S az orvos nekem akkor hipermangán fürdőt írt fel, abba kellett ülnöm és lögybölni/mosni.
2011. szept. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A letapadás, meg a fitymaszűkület nem egészen ugyanaz!!


Fiamnak is van egy enyhe szűkület, letapadva nincs neki, hátra lehet húzni, de nagyon szűkös, és ha nem eléggé ázott fel a bőr, volt hogy neki is berepedt (a fityma része), és bizony eléggé csípte pisilésnél.

Sebészeten érdeklődj, hogy mivel kezelheted.

2011. szept. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a baj,ha hátra húzták és felszakították el is tud fertőződni neki.Ne haragudj,hogy ezt mondom,de nagyon nagy hülyeség volt ezt csinálni vele.Nekünk nagyon jó gyerek orvosunk van és azt mond a5éves korig nem szabad orvosnak hozzá nyúlni,ha addig nem oldódik meg igen.Én mondjuk mindig tisztítottam neki,amikor meg 3évesen lekerült róla a pelus saját maga macerálgatta a fütyijét és akaratlanul is feljött neki.szval ez nagyon nagy butaság volt az orvos részéről,mert ez már nagyon elavult felfogás.És ellenőrizd le neki most,tuti,üvölteni fog,mert ha beszakították neki és oda most beragadt a szöszmösz pisi stb,akkor csak jobban elfertőződik neki és rosszabbat tettél neki mint amúgy.Egyébként biztos,hogy fáj neki pisilésnél nem csak a bilin...csak lehet ott jobban figyeli.Mikor picike volt nekem az első fiam és véletlenül fürdetés után jobban meghúztam,diprosalic krémet adtak rá.2kisfiú anyukája
2011. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahány hely annyi szokás.

Nálunk a gyerek sebész azt mondta, hogy manapság már nem is rántják hátra a fütyit. Most a Te eseteden elcsodálkoztam. A mi dokink valami krémet adott rá, és egyre jobban hátra lehetett húzni.

Sajnos az esetetek már nem fordítható vissza. Ha fáj a fütyije, akkor próbáld erős kamillateával törülgetni a fütyijét, és jó erős kamillás vízben fürödjön. Szerintem, ha nagyon kéne neki pisilnie, akkor megoldaná a bilibe is. Próbáld egész nap gatya nélkül tartani a gyerkőcöt, a bili pedig legyen készenlétbe.

Nekem ez kakilásnál vált be. Egyszer keményet kakilt, és utána nem mert kakilni, csak tartogatta. Néha az alsó gatyába is becsúszott. Megelégeltem a dolgot. Amikor láttam rajta, hogy közeledik a kaki, akkor deréktól lefelé levetkőztettem. Amikor érezte, hogy kakilnia kell, ment is a bilire/WC-re. Néhány hete megoldottnak tűnik a dolog.

2011. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért! az utolsótól kérdezném mi volt az a kenőcs? Felírós vagy esetleg recept nélkül is kapható? Köszi
2011. szept. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már megoldódni látszik a probléma, nem elavult dolog ez a sebészeti beavatkozás, mert a környezetemben majdnem minden kisfiúnak megcsinálták. Egyszer rendbe teszik, és utána nincs probléma vele.
2011. szept. 26. 08:32
 10/10 anonim ***** válasza:
A krém neve: FTOROCORT. A gyereksebész doki írta fel.
2011. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!