Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megvennéd ezt az ülést? Miért...

Megvennéd ezt az ülést? Miért igen/nem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 13:11
 1/7 A kérdező kommentje:
2010. júl. 27. 13:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. A végén a szám 03, ugyan még engedik, használható, de a 4-es a biztonságosabb. És ennyiért már kapsz egész tisztességes újat is.
2010. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Tesz-veszen vettem ugyan ilyet, új micimackós huzattal egy tízessel olcsóbban. Nagyon megbántam, mert lehet, hogy tizenötezerrel drágább lett volna, de új ülést vehettem volna, ami tényleg dönthető menet közben, nincs agyon karcolva, nem rozsdás a csatja már (ugye ezt nem tudják lecserélni), úgy lett áthúzva, hogy alatta nincs rendesen kibélelve, hiányzik a hungarocell, stb... Nekem nem tetszik. Mindenesetre használjuk, baj nincs vele, csak nem ilyet szerettem volna.
2010. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem van eladó ülésem, jané racing és 04-es 0-18kg.

Nagy tágas és nagyon kényelmes. Írj privit

Ott is fent van ahol ezt nézted

2010. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

utolsó mire írjam a privit?

2010. júl. 27. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:
ott van a válaszom alatt hogy privát email a válasz írójának
2010. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
römer quickfix-et ne vegyél, nem jó eredménnyel ment át a biztonsági teszten. ugyanitt a teszveszen vagy vaterán nézz inkább römer king ts-t vagy ts plus-t. ezek jók.
2010. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!