Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megvennéd magadnak ezt a...

Megvennéd magadnak ezt a könyvet? Lenne rá fizetőképes kereslet?

Figyelt kérdés

A lányaim 5 és 2 évesek. Rengeteget rajzolok nekik, velük. Eleinte nagyon nyögve-nyelősen jöttek a rajzok, az első kutyák, macskák, halak, sárkányok, de belelendültem. sosem gondoltam volna. Nem érzem magam rajztehetségnek, nálam ezerszer jobbak vannak.

Ahol lakunk, van egy tér, és krétával mindig telerajzolom a gyerekekkel. A többi szülő csak nézi és élvezi, megcsodállja.

Van aki már fényképezi, hogy otthon le tudja rajzolni a figurákat, vagy megkér, rajzoljam le neki papírra.

Valaki már meg is említette,hogy miért nem készítek egy könyvet a szülőknek, hogy hogyan kell egyszerűen, felismerhetően állatfigurákat, egyebeket rajzolni. Kicsit túlzásnak tartom, de valaki a héten tréfásan megkérdezte tőlem: - Mondd, a gyerekek számával arányosan nő a szülő rajztehetsége? 1 gyerekem van, lehet még esélyem?


(Bocs, ha hosszú voltam.)


Köszi, üdv!


2011. máj. 26. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én iszonyú bénán rajzolok, egy nyamvadt kutyát nem tudok megalkotni a fiamnak, szóval a válaszom igen!
2011. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Max kikölcsönözném a köynvtárból.

Az baj, hogy a gyerekköynvek ára is az égben van.

2011. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan megvenném, mert nekem sajnos nincsen jó kézügyességem:-( Jó ötletnek tartom, szerintem van esélyed!:-)
2011. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Végzettségem közgazdász, egy ilyenért max 1000 ft kérhető el. Bár, nem ismerem a nyomtatás költségeit, mert azoknak vissza kell jönniük.

Ha más nem lesz, tartok majd aszfalt rajzórákat szülőknek :)

2011. máj. 26. 14:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekünk ez van meg, de már az én gyermekkoromban is számtalan ilyen könyv volt a boltokban, mert nekem is volt 1-2 otthon. Tehát szerintem aki akar, talál most is a könyvesboltokban ilyen témájú könyvet.

2011. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

14:57es vagyok

ez lemaradt, mert ez is megvan nekünk :

[link]

2011. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy weboldalt vennék, sztem manapság nem adnak ki ezért pénzt. Felfuttatod a honlapod, teszel rá hirdetéseket, témához kapcsolódó reklámokat (pl. Crayola-t megkeresed, vagy hasonlók) ill. szervezel esetleg rajzkurzusokat is. Ígym ár lehet értelme.
2011. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


ui.: amúgyminden jog fenntartva :)))

2011. máj. 26. 15:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, csináld csak, nagyon jó ötlet! Van ehhez hasonló könyv már a piacon, keresd meg, és építsd be a tudnivalókat belőle, és hajrááá!!!


A Hogyan rajzoljunk lovat? című könyvet már ismerem.


*****


Itt a borítója, sőt, netről le is tudod tölteni.

Egyébként videóanyagok is vannak fent ebben a témában, azt is keresd meg.

A tiéd annyiban lenne különlegesebb, hogy egyszerű rajzokról lenne szó, nem művészi szintűről, így könnyebben elsajátítható.

Sok sikert kívánok neked hozzá! :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

bartos erika : anna peti és gergö


van vagy 10-15 könyve vagy több már nem tudok követni


nézd meg mert ezt szeretik a gyerekek oviban is és a 9 évesem is szívesen olvassa


ha vagy ennyire ügyes akkor próbáld meg

2011. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!