Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a menő egy 3 éves kis lánynak?

Mi a menő egy 3 éves kis lánynak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy 3 éves fél tesóm, és gyereknapra szeretném meglepni valamk játékkal, mi a menő most egy ilyen idős gyereknek?

Nekem még sajnks nincs saját, ezért lövésem sincs.

Rollerra gondoltam, ahhoz elég nagy már? Előre is köszönöm a válaszokat


2020. ápr. 23. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 évesen a roller még nem volt kedvelt, nem igazán tudta hajtani, de a futóbiciklit szerette, valamit a játékbabakocsi volt a menő ennyi idősen és a játék konyha.
2020. ápr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Játékkonyha
2020. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A roller nagyon szuper, ill az én 3 éves kislányom pótkerekes bicajjal is nyomja már. A babakonyha is jó ötlet amúgy, de szeretik a csillámport is pl.
2020. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elől 2, hátul 1 kerekes roller nagyon jó ötlet. Szintén 3 éves lányom imádja. Már tavaly nyáron is használta.
2020. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Jókat soroltak. Egyébként nem menőség kérdése, hanem mi való az ilyen korúnak - ha így értetted. ;) Sajnos sok menő dolog fentről irányított, pl a mai gyerekruhákról hadd ne nyilatkozzam. Hadd ne mondjam, "ott fent" (a politikai szint felett) miért támogatják, hogy 2 évesen is már nőnek nézzenek ki a kislányok... No comment. (Nem a festékek a baj, a gyerek csak utánozza az anyuját, hadd maszatoljon. De az öltözködésben annyira nagyon nem kellene... A 80-as években még nem volt divat a "szexi" gyerekruha, szerencsére; nézz retro fotókat, csak kb 1985-ig kell visszamenni, meg fogsz döbbenni... Ahhoz képest botrány, ami 20 éve jellemzi a lányka ruhákat. Vajon korábban miért nem volt jellemző? Lehet gondolkodni rajta... Manipuláció. A Disney szubmliminációs -tudatküszöb alatti- üzenetei is külön téma lehetne, bocs az offért.)


Játékszerek:

néhány darabos kirakó (pl 4x4-es, 5x5-ös), egyszerűbb színező, egyszerűbb memória kártya (tudod, amiben párban vannak a kártyák, emlékezni kell az azonosakra), dominó, egyszerűbb építőjáték.

2020. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy értettem a menőt, hogy egy 3 éves mivel játszik szívesen mit szeret, igen :) rosszul fogalmaztam. :)

Köszönöm szépen mindenkinek a választ. :)

2020. ápr. 24. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!