Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy felfigyelj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy felfigyeljen rám? Ő elég menő én meg az a csendes típus. Sok lánynak tetszik. Gyönyörű kék szemei vannak. Nem tudom, hogy tetszenék e neki félek hogy nem, nem bírom a csalodást főleg nem egy olyan fiútól aki nagyon tetszik nekem.

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliba aki nagyon nagyon helyes és focista és szinte minden lány oda van érte,köztük én is.ő 9-es én meg 10 de ő velem egykorú csak ő 0-dikon van.A lényeg az,hogy nagyon tetszik amikor látom mindig bele nézek a szemébe és ő is az enyémbe kb 2másodpercig tartja a szemkontaktust.Nem tudom hogy van e nála esélyem mert ő tényleg az a fiú aki aranyos de közben már annyira helyra hogy az már fáj.Nem vagyok az a ronda lány de még is nem tudom hogy tetszenék e neki mert lehet hogy ő csak a legszebbekel jön össze.Mit csináljak,hogy felfigyeljen rám?

2017. szept. 27. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Helló szerintem kezdeményezz vele beszélgetést akár hozd fel hogy tetszik neked azt kell megértened és elhinned higy nem rajtad múlik onnantól ha már tudattad vele hogy mit érzel nem a te hibád ha nem tetszel neki ha meg a külsőddel van baja az már gáz (mármint a fiú részéről) mert akkor csak egy felszínes *** és ezért sose változz mert az aki tetszik neked azt mondta nem hinném hogy bármi baj lenne veled hidd el nekem szarabb küzdeni és belebukni mint még az elején megtudni hogy nincs esélyed + ha belebusz könnyen átalakulhat a bánat gyülöletté ami meg nem jó mert teljesen megváltoztat(úgy beszélek itt mindenről mintha szakértő lennék holott csak egy 16-éves fiü vagyok akinek elviekben semmi élettapasztalata nincs, nem kell ezt félreérteni ez amit leírtam az a tapasztalataimból általam leszürt "tanulság") tudom nem vagyok normális de ez van :D
2017. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!