Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon taszítanak, a bunkó,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon taszítanak, a bunkó, beképzelt, nagy dumás fiúk. Miért mondják azt mégis, hogy ők tetszenek minden lánynak? 16 L

Figyelt kérdés

Van például egy srác az osztályban, aki persze tényleg helyes, de undorodok egyszerűen tőle, mert annyira visszataszító a viselkedése. Kötekedik a gyengébbekkel, a népszerűtlen lányokat szekálja.

Én viszonylag népszerű vagyok, vagy mi, inkább olyan közepesen, de annyira taszít ez az ember, hogy fú.

Itt meg állandóan azon panaszkodnak a fiúk, hogy minden lánynak ők tetszenek. Pedig sok barátnőm is mondja, hogy tényleg bunkó (egy-kettőnek azért tetszik a külseje).

Akkor most hogy van ez?



2016. okt. 8. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Könyörgöm, egy napig kellene hogy kedveskedjen neked és elhívjon valahova lefordulnál a székről örömödben drága :D az ilyen szép helyes fiú azért kell minden lánynak mert könnyebben elhiteti veletek hogy ő bizony megváltozik értetek stb. nem is ecsetelem mert felesleges, a lényeg a lényeg, nem egy ilyet láttam már hogy a szende kis szűz lány "undorodik" valakitől, 2 héttel később meg sír hogy meg*dugták a hiszékenysége miatt.
2016. okt. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ha valakitől undorodom, az nálam nem tud egy-kettőre megváltozni.

Egy kicsit népszerűtlenebb fiú tetszett kilencedikben, ez a bunkó srác meg tesin úgy fellökte őt DIREKT, hogy erősen megzúzódott tőle pár csontja.

Szerintem undorító, akármilyen kedves lenne velem, ezt sosem felejteném el.

2016. okt. 8. 12:49
 3/14 anonim válasza:
45%
Azért mert ilyen szar a mostani világ. Minden teljesen megváltozot és az emberek is.
2016. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én nem a mai világot szidnám, de oké...
2016. okt. 9. 10:05
 5/14 polczerboldi válasza:
62%
Sajnos szerintem is a legtöbb lánynak az ilyenek jönnek be.Elég furcsa , hogy egyszer a a húgomnak mondta egy lány , hogy szerinte jól nézek ki viszont bunkó vagyok.Közben nem szoktam verekedni , piszkálni másokat.Pont , hogy szerintem túl viszafogott vagyok.Szóval a lányoknak csak a bunkó köcsögök jönnek be.Az ismeretségi körömben csak az ilyen fiúknak van barátnője (Ezek a fiúk általában cigiznek , minden hétvégen berúgnak).Én egyiket sem csinálom.Lehet ez a baj:) 15/f
2016. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó. Bunkóságnak nevezik azt is, ha pl. nem köszönsz vissza. Ne vedd magadra, ez csak egy példa, nem tudom, mi nem tetszett a lánynak benned.


Valamint lehet valaki jó kinézetű úgy is, hogy bunkó. De ha megismerik a személyiségét, igencsak átváltozik a a kép a másik fejében....


Bocsi kérdező, hogy nem neked válaszoltam először. Én úgygondolom, sok lánynak tényleg nem jönnek be a hülye izomagyak. Ők a normálisak. Leszögezném, hogy lehet valaki normális úgy is, hogy nem szimpatikus neked. Szóval a lányok nem vannak oa értük. Mégis honnan ered a mítosz? A fiúk nem lányoktól kapják az infót. Hát kitől? A hülye, izomagy srácoktól. Hiszen akkor tűnsz ,,tisztelnivalónak", ha már volt, min. egy barátnőd. Hát még ha többet mondasz nekik....

2016. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én asszem, sokan azért keresnek talán "alfahím-szerű" pasit, mert hogy valahogy az van benne a tudatukban, hogy tudja megvédeni az egész családot, az látszódjon rajta.
2016. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Firedoom ***** válasza:
75%

Egy nagyon jó barátom csak azért bunkó, hogy elzavarja magáól az embereket. Ez tény, nem kell velem vitatkozni, ismerni kellene a srácot. Szóval ez az illető egy két lábon járó csaj mágnes és igaz amit korábban írtak: Mindenki azzal megy oda, hogy ő majd megváltoztatja és utána milyen jó lesz. A jelenlegi kapcsolatának talán sikerülhet betörnie az illetőt, de ahhoz el kell viselnie a sovonizmusát.

És a konkluzió a végére: A csajoknak tényleg a nagydumás csávók kellenek. Bár a kérdésből kiderült, hogy szerencsére nem mindnek.

2016. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te nem a mai világot szidnád? Hahahaha...Minden mag itt van elrejtve.. Egy jó nevelt gyerek nem csinál ilyet. Az ilyeneknek leszoktam törni a szarvát, utána visszavesznek. Az önzőség, és a nagyképűség hamar falba ütközik..Valójában az ilyenek 0% önbizalommal rendelkeznek, csak mutatják azt ami nincs. Az intelligens hamar rájön. Aki meg nem az nem.
2016. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Itt nem a bunkóságon, vagy a nagy dumásságon van a hangsúly, hanem az önbizalmon. Persze vannak kivételek, de a lányok NAGY RÉSZÉNEK tényleg a magabiztos fiúk jönnek be, a szemétség, nagypofájúság csak egy ,,adalék", amivel az ilyen, vagy ilyen látszatot keltő fiúk egy része rendelkezik. Hülyeségnek tartom, hogy mostanában sok lányt letudnak azzal, hogy neki csak az egoista szemetek jönnek be, pedig ha valakinek van bátorsága, egészséges egoja, esetleg humora is, az még jobban bejön, és jobban megbecsülik mint az agyát túljátszó barmot.
2017. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!