Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy létezhetnek ilyen gyenge...

Hogy létezhetnek ilyen gyenge szülők?

Figyelt kérdés

Valamikor voltam vásárolni és csak úgy nézelődtem amikor azt láttam ,hogy egy anyuka alkut köt a gyerekével ,hogy megvesz neki egy játékot (16e Ft) ha cserébe rendet rak a szobájában.


Ez komoly? rendrakásért tizenezres játék? És ezt tanulja meg a gyerek, hogy ezzel bármit elérhet.


Lehet, hogy csak én látom annak, de szerintem ez nem normális így. A rendrakás alap miért kell ahhoz ajándék?


2020. ápr. 23. 12:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Mert hülye.
2020. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos nem mindenkinek való gyerek. Evvan :(
2020. ápr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Rengeteg ilyen van sajnos. Pár napja volt itt egy nő, 250E-s karácsonyi telefon után vacillált a 800E-s újon, mert a gyerek nagyon szerette volna. 🤦🏼‍♀️
2020. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%

Miért vesz meg egy vénember egy luxusautót 50 millióért, hogy egy év múlva 6 milliót költsön a szervízbe rá?


Mert telik rá.


Ha másnem hitelből, de csak telik ha megveszi.

2020. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

LEhet, hogy telik rá, de ha az az anyuka (kb 40-es) a gyerekkorában biztos nem volt olyan, hogy mindenért ajándékot kapott. Szoci időkben..


És ez nem csak elkényeztetés, hanem szimplán hülye a szülő.. És ez a gyereknek a legrosszabb..


Félek, hogy korrupcióra fogja neleni.. Azt tanulja, hogy pénzzel mindent megvehet.

2020. ápr. 23. 13:18
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Ennyit hallottál. Fogalmad sincs az előzményekről, hogy mit beszéltek meg. Hallottál egy félmondatot és máris ítélkezel.
2020. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
Jaj, ne mondd már, hogy neked nem szaladna fel a szemöldököd hirtelen, ha azt hallanád, hogy egy ilyen természetes, alap dologért 16ezres ajándékot kap. Ha telik rá, ha nem.
2020. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%

5: és igaza is lenne, hogy pénzzelmindent meg lehet venni.


Amúgy mindenki csak a más gyerekével kapcsolatban ennyire okos.

2020. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom mekkora volt az a gyerek. De ha pici, mondjuk még ovis, akkor annak a gyereknek fogalma sincs hogy mennyibe kerül az az ajándék. Ilyen szempontból nem mindegy hogy csokit kap érte vagy 16 ezres ajándékot? Az elvvel nem értek egyet, legyen alap hogy elpakol.. de ez az irigykedés, hogy mennyi az ára...
2020. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendrakás nélkül is megvette volna, csak kihasználta a lehetőséget, hogy kér valamit cserébe a játékért.
2020. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!