Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy telik otthon egy napotok...

Hogy telik otthon egy napotok ovis gyerekkel akinek nincsen testvére?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Kislányom van 4,5 éves. Reggel jön a mami,vigyázni rá,én megyek dolgozni. Akkor még alszik,mamával kel,ő vele öltözik,fésülködik. Játszanak,rajzolnak,udvaron vannak. 1 óra körül hazaérek. Utána együtt ebédelünk,játszunk egy kicsit,elmeséli mit csinált a mamával. Utána főzünk,vagy sütünk valamit,mosogatunk. Szeretünk az udvaron lenni,ott rajzolni,festegetni,homokozni. Este vacsi,fürdés. Hétvégén ide még besüritem a takaritást,mosást,ezekben is szivesen segit. Persze nem mindig ilyen hepi minden napunk,sokszor elkapja a hiszti és akkor nehéz kizökkenteni.
2020. ápr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
8kor kelünk, kávé/reggeli, öltözés, modakodás. 9től dolgozom, telefonos ügyfélszolgálati meló, így élete kihívását megkapta a 6 évesem, csendben elfoglalja magát 3ig. Óránként 10p szünetemben tudok vele érdemben foglalkozni :( Feladatlapozik mellettem, rajzolgat, vagy legózik, autózik, gyumázik, mesét néz. Ha végzek lemegyünk biciklizni, rollerezni, sétálni, focizni. Kb. f6 ig, akkor feljövünk, kicsit játszunk, vacsi, fürdés, meseolvasás, f9 fekvés.
2020. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

5,5 éves, reggel 8 körül ébred, arra én már a laptop előtt ülök. Kb. délután 4-5-ig dolgozom, előfordul, hogy több konferencia hívásom is van, így napközben viszonylag egyedül kell lefoglalnia magát. Ezt követően kimegyünk az udvarra vagy bent játszunk, aztán vacsi/fürdés és mesenézés.

Nagyon sajnálom, hogy napközben szinte semmit nem tudok foglalkozni vele, estére pedig már az én agyam is le van szívva. :(

2020. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

4 éves kislány. Reggel 7kor kel. Reggeli,öltözködés. Utána általában boltba megyünk. Vagy nem.

De friss gyümölcsért akkor is lemegyünk.


Utána elmegyünk az ebédjéért egy közeli suliba. Oda a biciklijével jön.

Ebéd.

Alszik 14-15-óráig.

Délután pedig lenn vagyunk a parkban. Panelban lakunk. Próbálom mindig más játszóra vinni, ahol kevesen vannak. Sajnos a mi parkunkban lévő szuper játszóra ide járnak a közeli telepről. Szóval oda egyáltalán nem tudunk bemenni... :(

18 körül felhozom. Megnézem a híradó elejét, utána vacsit készítek.

19:30 körül fürdetem.

20:30-ig meseolvasás, plusz én is megfürdök.

Utána villanyoltás, alvás.

2020. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Előző válaszoló vagyok. Annyit még leírok, hogy nyelvtanfolyamra járok/jártam, de március közepén felfüggesztették. Szóval nem dolgozom jelenleg, csak tanulok. Amikor alszik.
2020. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!