Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ehhez hasonló kihajtható...

Ehhez hasonló kihajtható ablakos mesekönyv van még?

Figyelt kérdés

Gyere velem Kiskacsa és Hol vagy Kiskacsa a címe


Felhajtható ablakok vannak benne, így be tud a gyerek nézni a szekrénybe, a függöny mögé stb.


Másfél éves lányom nagyon imádja, de sajnos sehol sem találtam eddig ehhez hasonlót.


[link]


[link]


2010. júl. 28. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hol rejtőznek az állatok?


[link]

2010. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van: [link]

Kb. féléve kapta (15 hónapos), rettenetesen szereti őket (van számos is). Elég idétlen dolgok vannak benne, de szinte az összes képre tudja már mondani mit lát rajta, annyit nézegetjük.

2010. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de amikor kiemelted a topicot, nem jutott eszedbe, hogy megköszönd annak a két embernek a segítségét, akik utánajártak, rákerestek a neten könyvekre, hogy ötletet adjanak neked? :-(
2010. aug. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A kérdést azért emeltem ki, mert nem érkezett rá válasz.

Amióta kiemeltem a kérdést, nem voltam gépközelben.

Most, hogy legelőször olvasom a kapott válaszokat, természetesen - mint mindig - meg is köszönöm Nektek!


A könyveket megveszem, mert biztos nagy sikere lesz, imád a lányom kukucskálni :)

2010. aug. 2. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!