Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha tudomásotokra jutna, hogy...

Ha tudomásotokra jutna, hogy egy gyerekkel ilyesmi történik, mit tennétek?

Figyelt kérdés

A 11 éves lányom barátnőjének a szülei réges rég elváltak. A kislány láthatásra jar az apjához, és azt mesélte az én lányomnak, hogy az apja levideózza, ahogy öltözik, levideózza az intim testrészeit, és ezeket nézegeti. Azt írta a lány, hogy nem úgy kezeli őt az apja, mint a lányát, hanem mint egy nőt. Plusz az apa zsarolja, hogy ha nem teszi, amit mond, akkor nem viszi vissza az anyjához, és örökre elveszi tőle.

A lány depressziósnak vallja magát, nagyon sötét gondolatai vannak.

Én ezekről ilyen mélységben elvileg nem tudok, mert a lányom tudta nélkül olvastam bele a beszélgetésükbe. De már évek óta meséli a lányom, hogy ennek a kislánynak gondjai vannak az apjával. Nem tudom, mit tegyek, az olvasottak egyértelmű segélykiáltásnak tűnnek, de a lányom nem elég nagy, hogy segíteni tudjon, 11 éves gyerekek mindketten! Mit tennétek a helyemben?


2020. máj. 6. 18:45
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Értesíteném a rendörséget!
2020. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
90%

Értesítenék én is rendőrt, aki majd megoldja. Nagyon tartanèk attól, hogy az anya nem hisz esetleg a lányának, ha már sikerült görény apát választania..Bár görény rendőrök is vannak.


Mindenesetre minden egyes nap erőltetném, hogy aludjon nálunk a gyerek pizsipartiban.

2020. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, hogy mit tennék. De a helyes az lenne, ha borítanád a bilit. Beszélsz a lányokkal is meg az anyukával is, hogy tudsz a dologról. Hogy utána mi lesz, az más kérdés. Érdemes lenne jogi tanácsadást kérni, és felmérni, mit lehet tenni, mennyire lehet reális, hogy az apa kapja a felügyeleti jogot.
2020. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
93%
Rendőrség. A beszélgetésről pedig képernyő fotó. Mindenképp legyen elmentve. Akár ki is nyomtatva. Ha a családdal beszélsz, rá fognak kérdezni az apánál és lesz lehetősége eltüntetni a bizonyítékokat.
2020. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
93%
Azonnal értesíteném a rendőrséget! A beszélgetést mentsd le! Ez nagyon komoly dolog! Kérlek tegyél valamit!
2020. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
22%
Én előbb az anyánál kezdenék.
2020. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
21%

Először csak a kislánnyal beszélj valahogy.

Nagyon sokan képesek fantazialni, ha véletlen beleneztek egy ilyen filmbe.


Vagy az anyukával. Inkább vele, hogy mi tud erről.

2020. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
95%
Rendőrséget ertesitsd azonnal, szólj az anyukának, a beszélgetésekrol pedig screen shot
2020. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Még ma rendőrség!
2020. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
13%
Elsonek elkuldenem az anyjanak lehet csak egy fantazia az egesz. Ha pedig valos sz anyja intezkedik.
2020. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!