Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 20hónapos jobb...

Izabella220 kérdése:

Kislányom 20hónapos jobb oldalon tapintható egy pici kemény talán nyirokcsomó, véletlenül vettem észre panaszt nem okoz neki. Ki tapasztalt a gyerekénél ilyet? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 15:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Ennyire tapintható kicsiknél,kicsit ijesztő de am most nem beteg, nem is volt az.
2020. máj. 25. 15:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb oldalon hol?
2020. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem fül alatt, hanem inkább a fejbiccentő izomhoz közel.
2020. máj. 25. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet normális is, és majd elmúlik, illetve okozhatja autoimmun betegség is akár. Nálunk ugyanez van, de több nyirokcsomó, mind a fiamnál, mind pedig nálam. Engem jobban kivizsgáltak, mint őt, egyikünknek sincs semmi komoly baja, végül nálam mondták ki, hogy egy bizonyos autoimmun betegség okozza. Azt mondták mindkettőnkre, hogy bizonyos időközönként legyen egy általános kivizsgálás, figyeljük, hogy nőnek-e, okoznak-e panaszt, akkor vissza kell menni, ha nem okoznak panaszt, vagy elmúlnak, vagy mindig ott lesznek.
2020. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erre sem én figyeltem fel, hanem a férjem. De úgy emlékszek kisebb korában is mondtavezt nekem. Panaszt nem okoz neki, csak furcsa remélem egy kis semmiség, megmutatom majd a védőnőnek azért.
2020. máj. 25. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze mutasd meg a dokinak is. Ha kell akkor max beutalnak 1-2 vizsgálatra. Jobb megnyugodni szerintem, hogy semmi baj ilyen esetekben.
2020. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is így vagyok. Köszönöm a hozzászólásokat.
2020. máj. 25. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!