Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tapintható nyaki nyirokcsomó...

Tapintható nyaki nyirokcsomó megbetegedés nélkül mire utalhat 5 éves gyereknél?

Figyelt kérdés

Most jöttünk az ügyeletről, azt mondta a doki hogy garatgyulladása van. Minden tünet nélkül?

A csomó a mandula környékén van, egyik oldalon.

Segítenétek? nagyon ideges vagyok..


2015. márc. 26. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem ilyen akkor volt amikor "megfújt a szél"


szóval hideg volt, de nem fáztam meg, de olyankor mindig beduzzadnak a nyirokcsomóim, habár nekem ehhez nagyfokú hideg kell, több vagyok mint egy 5 éves

2015. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy gyulladás vagy fertőzés lehet teljesen tünetmentes. A nyirokcsomó az immunrendszeri védekezés miatt nagyobbodik meg. A legkisebb gondra reagál ezért van amikor ez az egyetlen tünet egy kisebb gyulladás során. Ha megvan az ok akkor ne is aggódj emiatt :) elmúlik amint rendbejon a garatgyulladas.
2015. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kalász József válasza:

Nekem egyszer akkora torokgyulladásom volt hogy kívülről látszott. Nem vicc komoly. Olyan volt a nyakam mint az Íti világító hasa a moziban. Piros volt és földagadt. Valami torkosgyík volt de lehet volt valami orvosibb neve is csak a műveletlen fejemmel nem tudtam megjegyezni.

Na és akkor ezt túléltem. Addig ne aggodalmaskodjál amíg inyen nincs addig rendben van a gyerek. De azért egy orvos lássa már.

2015. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!