Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyan ovis, iskolás, akik még...

Olyan ovis, iskolás, akik még nyáron is végig járnak suliba, oviba, max egy-két hetet vannak otthon összvissz egy évben, hogy viseli az egész éves "munkát"?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nyáron sem az iskolában, sem az óvodában nincs "munka".
2020. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
magyarorszågon ,nyåri szünetbe nincs tanitås ,ügyelet van csak,illetve napközis táborba lehet vinni gyereket.
2020. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
úgy értettem hogy tanítás után még ügyeletbe és napközis táborba is ját végig, tehát szinte egész évben suliban van
2020. máj. 25. 18:59
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Az én ovisom ezt a kényszernyáriszünetet viselte rosszul. Ő nagyon szeret ovibajárni.
2020. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Ismerosomek igy csinaljak, nem tudjak mashogy megoldani. Osszevont ovis ugyelet, taborok. Szerintem megterhelo. Ez neki ugyanugy munka, szoval jo a kerdezo megfogalmazasa. Kell az egybefuggo suli, ovimentes ido, legalabb 1-1,5 honap semmitteves.
2020. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi sem tudjuk megoldani azt, hogy mindig itthon legyen a szunetekben es mi is. Most is vittuk ugyeletbe, nem maradhattunk itthon.

Nagyon rosszul viseli, hogy mennie kell de ez van, vagy felmondok vagy elunk normalisan fizetjuk a hiteleket.

Nyaron 1 hetre megyunk nyaralni kozosen.

Mikor nem lesz juliusban 3 hetig sulis ugyelet akkor megy taborba

2020. máj. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyerekeim soha nem élték meg tragédiaként ha nyáron is oviba kellet menniük amikor saját ovijuk nem volt zárva ,szabad játék volt és 4 órára ott volt értük valaki.

Iskolába viszont nyári szünetbe nem voltak ügyeletben megoldottuk hogy ne kelljen menniük.

2020. máj. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyedül vagyok a kislányommal és sajnos én sem tudom megoldani, ráadásul a munkámban pont nyáron van a legnagyobb hajtás... Az apja időnként elviszi 2-2 napra, de hetekre nem és az egy szem nagymama is csak 1-1 napot vállal. Neki akkor lesz igazán szünet, amikor már elég nagy lesz ahhoz, hogy otthon maradjon egyedül/barátnőkkel amíg én dolgozom. Most is végig járt ovis ügyeletbe. Nagyon irigylem azokat, akik meg tudják oldani, mert szabit is tudnak kivenni, mindkét szülő és nagyszülők is vannak. Sajnos nekünk ez jutott. Nyernem kellene a lottón és felmondani, hogy ne kelljen mennie. Remélem, olyan 12 éves korában már otthon maradhat...attól függ, milyen komoly lesz akkor. Még most lesz 7 éves, úgyhogy az még 5 kemény esztendő...
2020. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!