Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 15 hónapos kisfiam nem...

Nikica3 kérdése:

A 15 hónapos kisfiam nem szereti a hajmosást, mindig sír! Miért van ez?

Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát mert nem szereti a hajmosást :)

De komolyan. Semmi különös oka nincs. Én sem szeretem, de egy ideje már nem sírok miatta azért.

Vagy van valami nagyon durva benne, például nem engedi, üt-karmol?

2020. máj. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne mar. Ez komoly? Semelyik kicsi gyerek nem szereti. Pancsolni szeretnek, de nem samponos hajmosast.


Nalunk a gond az volt, hogy a sampon a szemebe ment es csipte egyszer. Attol kezdve, ha a szemebe is ment csak sima viz, ami fentrol csurgott a haja felol uvoltott.

Vegul mi ugy mostuk a hajat, hogy egy osszehajtogatott kisebb torolkozo van keszenletben es folyamatosan torolgezem az arcat homlokat...neha ez ketemberes:-). Azota nem sir, de igy se a kedvence.

2020. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányom sem szereti.Ha meglátja a samponos flakont, meg mondom, hogy hajat mosunk sírva kiszállna a kádból.Én is utálom a hajmosást, mert ez mindig bőgéssel, üvöltéssel jár.Ha a szomszédok hallják tuti azt gondolják épp nyúzom a gyereket a :Jajj anya neeeee! Neeee!..Hajat mosni sajnos attól még kell.Kinövik.Idő kérdése.Semmi baj a kisfiaddal.
2020. máj. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 babyboom567 ***** válasza:
100%

3,5 fél éves a fiam, egy katasztrófa a hajmosás.

Kitartás

2020. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem szereti.


A 4 éves fiam is utálja és sír

2020. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5 éves lányom is ordít hajmosás közben 😂
2020. máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert vizes lesz a haja, mert csípi a sampon (mondjuk ezek az újak nem csípnek már,de kellemetlen ha a szemébe megy), belefolyik a víz a fülébe, millió oka lehet.

A legtöbb gyerek utálja a hajmosást, az enyémek is (7 és 2 évesek). Nekem gyerekkoromban csak úgy tudták megmosni a hajam, ha anyu apu mellé még áthívták a szomszéd nénit is, mai napig utálok hajat mosni.

2020. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni úgy mosni, mint a fodrásznál, a csap elé ültetve, a fejét kicsit hátrahajtva, és nagyon vigyázva, hogy még a füle se legyen vizes, nemhogy a szeme.
2020. jún. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!