Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális 7 évesen a szülővel...

Normális 7 évesen a szülővel aludni?

Figyelt kérdés

Úgy kell elaltatnia az apjának, hogy mellé fekszik, vagy ott is alszik vele.

Fél méterre van a gyerek ágya a mienktől.

Számomra nem normális, de a párom szerint semmi baj nincs ezzel.

Jön a kistesó...szerintem át kéne szoktatni a gyereket a másik szobába. De az apja szerint maradjon csak velünk, meg majd a baba is...

F.szom kivan , h ilyen töketlen férfi.



2020. jún. 6. 07:51
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Külön szoba
58 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Miért vállalsz gyereket egy olyan férfival, aki szerinted töketlen??
2020. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Az első naptól külön szoba!
2020. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Ès ha ilyen töketlennek tartod, minek vállaltál vele második gyereket?

Bár nekem az jön le, mintha a nagyobb nem a tièd lenne...

Ha eddig nem volt átszoktatva, csak most lesz, garantáltan utálni fogja a testvérét.

2020. jún. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

5-6 éves korban kezdődnek a komoly rémálmok, ilyenkor teljesen normális, hogy fél. 8 éves korra kevésbé lesznek intenzívek, majd akkor egyedül akar lenni.


Ha zavar, menjen át a férjed a gyerekszobába, maradjon ott, amíg elalszik a gyerek, majd menjen át hozzád. Így is lehet és így nagyobb biztonságban érzi magát a gyerek a saját szobájában.

2020. jún. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves 4es! Nincs rémálma meg semmi hasonló. Szeptembertől sulis lesz.
2020. jún. 6. 08:21
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk úgy volt,hogy mind a két gyerek a mi szobánkban aludt, hiába volt külön szobájuk. Lányunk nagyon ragaszkodó volt, ez se tudtam képzeni,hogy fogjuk átszoktatni. Végülis minden gond nélkül átmentek a saját szobájukba, azóta is csodálkozok rajta,hogy ennyire simán ment.
2020. jún. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom ehhez szoktatta.

Elég lett volna egy kabalàhoz szoktatni. Amit modt is meg lehetne tenni fokozatosan.

2020. jún. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
A gyereknek jó, az apjának jó. Csak neked van problémád, de nem az alvással, hanem a rossz párválasztással. Borzasztó lehet, hogy egy olyan férfitól vársz gyereket, akit nem szeretsz, megvetsz, nem tisztelsz. Sajnállak.
2020. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Nekem van olyan anyuka ismerősöm, aki a gyerek kiskamasz koráig vele aludt. Nem csak elaltatta, hanem egész éjjel.

Kiegyensúlyozott, helyes kissrác volt a gyereke. Én sosem alszom a gyerekkel, csak ha beteg, nekünk pedig így jó.

Nem a tiéd a nagyobb gyerek, igaz?

2020. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Ja, tőled van az első gyerek? Mert róla sem valami szeretetteljesen beszélsz...
2020. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!