Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valami amiről gyerekként...

Van valami amiről gyerekként máshogy vélekedtél (akár butaságot vagy mókásat gondoltál), de rájöttél hogy nincs igazad? Elmondod mi volt az?

Figyelt kérdés
Nem a "gólya hozza és a mikulás létezikre" gondolok. Ennél kevésbé közhelyesre.

ápr. 29. 17:26
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem kb 7-8 éves koromig hogy a gyerek a fenéken jön ki, mert a kisvakondban úgy volt. Azt hittem a nuni csak pisilésre van
ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
96%
Képes voltam vérre menő vitákat folytatni a nagymamámmal arról, hogy nem igaz, hogy a mazsola az szőlő. :D
ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Mindkettő aranyos! :)
ápr. 29. 17:45
 4/55 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon gáz de disznóvágáskor nem gondoltam hogy a sült vér az tényleg vérből van 🙈🙈 nem gondoltam hogy képesek lennének az emberek megenni (imádtam) gondoltam csak valamiért elnevezték úgy.

Aztán mikor nagyobb lettem és rájöttem hogy az tényleg az egy falat nem ettem azóta sem pedig imádtam 😄😄

ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a nagymamámhoz köthető. Kb 5 éves lehettem mikor szóba került hogy az én apukám az ő fia. Hát én úgy felháborodtam rajta. Mert apa az az apa, a mama meg az én mamám. De hogy neki a fia? Hát totál ki akadtam rajta.
ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
97%
A lányom végtelenül büszke volt rá, hogy miatta mindenhova kirakják március 15-án a zászlókat. Akkor van a születésnapja :)
ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%
Csak halvány emlékem van róla, de a szüleim mesélték, hogy 3 évesen határozottan azt állítottam, hogy a cicák lányok, a kutyák fiúk. Nincs "fiúcica" és nincs "lánykutya", punktum 😂! A kandúrmacskánk emiatt volt Cilike, mert minden cica csak és kizárólag lány lehet.
ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
A tehén az nem marha. 😶
ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
96%

#7 ezzel én is így voltam :D

Pluszban a busz fiú, a villamos lány.

ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
97%
Én az állatokat 3 csoportba soroltam: a két lábúak voltak a pipik, a négy lábúak a kutyusok, kivéve a macskákat, mert az külön kategória volt:D Ezen az elven a lovak (is) pl. a "kutya" kategóriába estek:D
ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!