Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen dolgokra mondják...

Milyen dolgokra mondják viccesen, hogy "azért gyerek, hogy rossz legyen"? 2-6 év közt kb

Figyelt kérdés

Konkrétan mik számítanak ilyen csínytevésnek, amiket ez alatt értenek a szülők, nagyszülők? Tudtok ilyen csínyeket mesélni? Amiket mondjuk a ti gyereketek csinált. (Nekem nincs)

Amiket kábé szükségszerűnek tartanak ahhoz, hogy a gyereket "gyereknek" lehessen nevezni, jobban mondva hogy boldog, egészséges gyereknek tűnjön és ne szorongónak, gátoltnak. Legalábbis a hanglejtésből én arra szoktam következtetni, hogy valami ilyesmire gondolnak, mikor ezt mondják. Hogy vannak olyan dolgok, amik nem nagyon rosszak, csak egy kicsit, de ha egy gyerek olyasmiket csinál, attól boldognak, felszabadultnak, "egészségesnek" látszik.



2020. jún. 10. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Csak a szülőket szokták vele nyugtatni, amikor már legszívesebben felpofozná ott, mindenki előtt azt a büdös kölyköt...
2020. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Amikor nincs kedve öltözni, akkor a fejére húzza az alsónadrágját. Szerintem minden gyerek csinálta már.
2020. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Anyukám szokta mondani, akkor szép a gyerek, ha koszos. Amikor kint hentereg az udvaron, és nem akar bejönni. Az a jó gyerek, mert a mai gyerek már ki sem akar menni, inkább ül a számítógép előtt, de legalább makulátlanul tiszta.

Mindenesetre az a gyerek, akit odateszel, és ott marad típus, az valóban furcsa. Nem baj, ha a gyerek kicsit eleven. Szót fogadni azért nem árt.

2020. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap a fiam 2x pakolta ki a nappaliban az egyik szekrényt, mert kitalálata, hogy az az ő autója és beültette a plüsseit is, hogy furikázzon velük mindenfelé.

Vagy amit az egyik hozzászóló már írt. Gyakran nem akar öltözni, pucéran szaladgál a lakásban és kiabál hogy nem kapsz el!

Vagy ki pancsolja a vizet a poharából.

2020. jún. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pl. pocsolyában tapicskolás. A gyerekek imádják, sok szülő nem engedi. Van olyan anyuka aki nem engedi homokozni a gyereket...

Giliszta - bogarak fogdosása.

Ezek nem csínyek, tök normális.

Fáramászás, ugrálás.

Bent fürdővíz kipocsolása.

Kajával játszás, mancsoskodás.

A fiam most épp azt játssza, hogy van egy matrac a kanapén és mindent megpróbál rajta legurítani. De mindent.

Én nagyon szeretem nézni ahogy fedezi fel a világot és a saját határait. Mondjuk harmadik gyerek nagy korkülönbséggel, vele kapcsolatban már sokmindent elengedtem.

2020. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!