Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet ez? Le van tapadva ?

Mi lehet ez? Le van tapadva ?

Figyelt kérdés

2 éves kisfiam fitymája alatt ilyen sárgás valami van.Volt valakinek hasonló ?Mi lehet ez?

És szerintetek le van tapadva neki?

Külföldön élünk és őszintén eddig nem nagyon foglalkoztak a gyerekkel úgy ahogyan azt kellene...anno azt mondtak nem kell neki húzgálni én így is tettem ..első gyerek és én csak követtem amit itt mondtak ,de aztán anyósom mondta húzgálni kell neki és kb 5 hónapos korától kezdem el ,de soha sem tudtam teljesen lehúzni neki .Itt ahol élek ( Anglia ) később megmutattam és azt mondták rendben van..bár mindig mindenre azt mondják! Szóval kb 2-3 hónapja van ez a valami a fityma alatt. A korona vírus végett nem foglalkoznak most velünk ..vagyis idő pont amire kb 2 hete várok . Pisiléssel nincs gond ,kicsit piros a kukija vége ,de nem fáj neki ..



#2 éves #Fityma letapadás
2020. jún. 13. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Régi rossz beidegződés az egészségügybe, hogy "huzigálni kell". Bízd a természetre, még 5 éves korban se késő, hogy feloldódjon. minden fiú fitymaletapadással születik, természetes. Van, akinek egy évesen, van, akinek meg 5 évesen oldódik fel önmagától. Ha 5 évesen se, az ritka, akkor meg doki, és ad rá kenőcsöt.


Ellenben ha húzogatod, akkor felsérted, erőlteted, feleslegesen kárt okozol, begyullad neki. Körömvirágkrémet szerintem kenhetsz rá, ha már egyszer bepirosodott. Csak hagyd abba a húzogatást. 2-3 év múlva foglakozz a kérdéssel, ha addig nem oldódott le a fitymája.

2020. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első mindent elmondott. Hagyd békén, ez így teljesen normális
2020. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akartam csatolni képet ,de nem tudom hogyan kell ,ha egyáltalán lehetséges..mindenesetre köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugodtam..
2020. jún. 13. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnak is volt másfél éves korában, én akkor elmentem megmutatni dokinak, azt mondta teljesen normális faggyú van benne, majd "kilyukad" magától. Pár hónap telt el, de tényleg kiürült egyszer fürdés közben mikor megnéztem hogy meg van e még. Kilukadt és egyszerre távozott belőle. Huzogatni túlságosan tényleg nem érdemes mert begyulladhat.
2020. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta?
2021. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már teljesen le lehet neki húzni neki
2021. júl. 24. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!