Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akiknek kisfiúknak a...

Anyukák, akiknek kisfiúknak a bőr le volt tapadva a fütyin?

Figyelt kérdés
Eddig olyan mini lyuk volt kisfiam nemidzervén, hogy esélytelen lett volna felhúzni.4 éves ledz májusban. Az orvos azt mondta ne foglalkozzak vele, húzzam míg engedi a bőr, jó lesz az! Igaza lett, fellazult és végre feljött! A kérdésem az lenne, higy ti kentétek valamivel? Ha igen, mi volt az? Eddig körömvirág krémet kentem rá, de elfogyott. Ugyan ezt vegyek, vagy volt valami nektek amit erre ajánlottak?
2018. márc. 9. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Soha semmivel nem kentem.

Születésétől kezdve húzogattam, kb fél éves korától hátra lehet húzni a bőrt a fütyijén. Semmi probléma nem volt vele soha.

Most 5 éves.

2018. márc. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha már nincs letapadva, minek kenegeted? A gyerek apja kenegeti valamivel? (már bocs, de ugyanaz a szerv, ugyanazt a karbantartást igényli mérettől függetlenül)
2018. márc. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert elég piros.
2018. márc. 9. 09:02
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ha nem fáj neki, nem érzékeny, akkor felesleges.

Ha pedig ilyen gond van, akkor meg úgyis meg kellene mutatni orvosnak.

(én speciel vmi szteroiddal kenném néhény napig, ha gyulladt, akkor az lehúzza -de én elég bátor vagyok ilyesmikben)

2018. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Semmivel sem kentem fürdikor eljátszott vele, húzogatta és jól megmosta ennyi.
2018. márc. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!