Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Senkit sem erdekel a gyerekem?...

Senkit sem erdekel a gyerekem? Amiota megszuletett 2szer latta a vedono, azota sem hivott/7 honapja/, es en sem mert utoljara lerazott. Kozben lakasproblema adodott es ha nincsennek baratok intezetbe kerult volna. Azt sem kerdezik, hogy hova tuntem.

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A védőnődet ilyesmiért elég rendesen előveszik majd, nem tehetne ilyet (bár nekem is volt ilyen védőnőm).

Hozzáteszem: én nem szeretem a nyomulós védőnőket.

2010. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
/en sem, de tudjak, hogy penz nelkul es egyedul vagyunk.../a gyamhiv.is/
2010. júl. 31. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elso 6 hétben hetente 1x kotelezo volna a látogatás.

Szomorú hogy ilyen védonod van.


De egyebként minden rendben Veled és a Babával?

2010. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugy nez ki, hogy eletmuvesz vagyok.A napi aggodast leszamitva jol vagyunk, imadom es hihetetlen erot ad.Majd par honap mulva megyek dolgozni es talan egyenesbe jovunk.Csak megdobbentem, hogy senkit sem erdekel.El is adhattam volna.../ha idiota lennek/ es koszi
2010. júl. 31. 22:56
 5/5 siva79 ***** válasza:

Amilyenek a védőnők nem is baj.

Neked és a Picinek minden jót,remélem sikerül egyenesbe jönni.

2010. aug. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!