Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Úgy érzem csődöt mondtam mint...

Úgy érzem csődöt mondtam mint anya, mint feleség?

Figyelt kérdés

Igazából egy kevés jó tanácsra lenne szükségem hogy hogyan lehetnék következetesebb a lányommal szemben?

3 éves lesz augusztusban 1 éves kora óta ketten élünk apukája úgy döntött hogy más országban fog pénzt keresni mert itt kevés.

Nem kell nagy összegekre gondolni annyi hogy havonta esetleg megmarad 100 e plusz, ha nem az autójára kell költeni. Én nem voltam ennek soha sem a híve rengetegszer kértem legyen velünk mert sem a gyereknek sem nekem nem jó hogy egy nyavalyás wct fürdést is nehéz megoldanom, mert a kislányom annyira eleven és semmi veszély érzete nincs, igy egy tusolás 2 perc sincs... felmászik mindenhova a pelenkázóra volt hogy az ajtó résen bedugta a lábát. Ha nem figyelek kiszökik, a héten különösen rossz, és ez már a türelmemet végképp kimerítette, kertes házban élünk, ma is kiszökött és kiállt az eresz alá, aztán délután kirohant kertbe a nagy pocsolyába, sárba ugrált. Lehet hogy ezek nem nagy dolgok de higgyétek el marhára nehéz nekem hogy sosem fárad el. 8kor kell este 9 10kor alszik csak el. Alig tudok főzni mert ugrál az asztalon, és hiába szólok rá szépen hogy ne tegye nem használ csak kinevet. Ha az apja itthon van akkor együtt nevetnek a rosszaságain. Takarítani sem egyszerű csak felületesen megy. Ha hétvégente haza jön az apja akkor pedig a heti ruháit mosom, főzök 500 félét hogy legyen neki 1 2 hétre elegendő élelme, aztán pedig mi a hála??? Az hogy össze visszq fekszik minden féle nővel, vagy akár fizetős szolgáltatásokat is igénybe vesz. Sajnos úgy néz ki hogy egyedül maradok, idéző jelben mert eddig is egyedül voltam de ez az ideg számomra még inkább kihat és csak hab a tetején hogy a lányom is teljesen kikészít. Csúfolódik, nyújtja rám a nyelvét, kinevet, akár oda is csaphatok neki mert próbáltam az sem segít. Alkalmatlan vagyok mindenreee.... legszívesebben felakasztanám magam talán az lenne a legjobb. Kérlek segítsetek mert már nem bírom, ha mással nem néhány bátorító szóval mert nem sok hiányzik hogy ne kezdjek el hangosan bőgni



2020. jún. 18. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99%

A férjedet kirúgnám..

Nincs segítséged? Szülők,testvérek,barátok?

2020. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szüleim vannak de hát nem tudok segítséget kérni! Vagy miben kérjek?? Testvéremék/ illetve egy barátnőm van de külföldön vannak ők is
2020. jún. 18. 20:06
 3/14 A kérdező kommentje:

A férjemet én is kirúgtam, bár persze próbálja magát vissza könyörögni.

Egyébként rá vissza térve, mindent próbáltam neki megadni, én úgy hittem nő és férfi is vagyunk nem csak szülők, de ő ezt gondolta. Állandóan erőltetnem kellett hogy szeretkezzünk

2020. jún. 18. 20:09
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Miben segítsenek? Menjenek át néha unokázni,míg te szépen ázol egy nagyot a kádban, pihensz. Segítsen takarítani, főzni,támogasson lelkileg. Mondanám,ha velem ezt csinálná a férjem,még anyámhoz is költöznék,a szaros gatyáit meg mossák ki a kurvái..könyöröghetne..
2020. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekik ilyenre nincs idejük, anya néha 2 3 hetente egyszer elviszi 1 max 2 órára olyankor boldogság számomra hogy megcsinálhatok egy ablak takarítást anélkül hogy a gyerek le ne essen a létráról ki ne öntse a vízet a vödörből, úgy teljes nyugalomban vagy akkor más házimunka.
2020. jún. 18. 20:17
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Szomorú hogy ennyi munka árán te érzed magad csődnek..
2020. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Ne érezd úgy hogy csődöt mondtál. Nem a te hibád, hogy eleven a gyerek, sem az hogy a férjed egy disznó.

Próbáld meg esetleg bevonni a kicsit a házimunkába. Hátha leköti kicsit. Meg fürödjetek együtt. Biztos több időd lesz rá úgy ha ő elpancsol.

2020. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%

Dehogy mondtál csődöt. És fenébe az ablak pucolással! Ha nincs otthon a lányod, akkor ülj be egy kád vízbe, vagy menj egyet fagyizni, bármi ami feltölt.

A férjed hiányával egy rakás problémától is meg fogsz szabadulni. Eddig is egyedül voltál, viszont ha megjelent akkor plusz munkát csinált neked. Ez nem lesz többé.


Keress egy jó babysittert akit egy két hetente mikor úgy érzed pihire van szükséged akkor felhívsz.

2020. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jòt tenne, ha visszamennèl dolgozni ès kicsit kiszakadnál az egész napos gyerekezèsből, mert már besokalltál.

Lányodnak is jò lenne a bölcsi/ovi, kicsit elfáradna.

2020. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szomorú ami veled történik.

Én nem szeretnék ítélkezni és megmondani, hogy mit tegyél. Lehet ami nekem jónak tűnik, az neked nem.

Ötletet tudok adni. Az hátha segít.

Ha én lennék ilyen helyzetben, akkor először azt dönteném el mire is vágyom jobban.

Gyerek mentes időre vagy rendre/tisztaságra a házban?

Ha elegem van a gyerekzsivajból és leginkább az lenne a segítség ha ő nem lenne otthon/velem, akkor megkérnék barátot, ismerőst, rokont, hogy vigyázzanak rá (nem ingyen), ha ők nem opciók, akkor keresnék egy szittert.

Ha a tisztaság hiányzik, akkor egy takarítónőt. Hetente, kéthetente nem olyan nagyon összeg.. Nekem a nyugalmam és az ép elmém megérne ennyit, de ez én vagyok.

2020. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!